סמיר עיסא: "השבוע האחרון הלחיץ אותנו, הפלייאוף יהיה חזק ומעניין. כל הכבוד לאכסאל"

סמיר עיסא אחרי התיקו מול הרצליה: "אירועי השבוע האחרון השפיעו על המצב רוח של הקבוצה והלחיצו אותנו, בכל זאת אני לא מאוכזב מהתוצאה והפלייאוף יהיה חזק ומעניין. עם הקהל הזה עוד נגיע לליגת העל. אכסאל? מאחל להם ברכות, הם חרצו את גורל הליגה". הקבוצה תעמוד היום לדין על אירועי קרית אתא

אום אל פחם סיימה בתיקו ללא שערים את משחקה אמש מול הפועל הרצליה. מצד הקבוצה המארחת ציפו לחזור למסלול הניצחונות אל מול אלפי האוהדים שהגיעו לתמוך בה, אלא שלהרצליה היו תכניות אחרות והיא הייתה יריבה עיקשת שהציגה יכולת מצוינת לאורך כל שלבי המשחק.

באום אל פחם אמנם נשמעו קולות אכזבה שיצאו ללא ניצחון ובעצם בכך גם גדל הפער שלהם מהמוליכה הפועל אכסאל ל-9 נקודות, אך דיברו רבות על החיסורים בקבוצה ועד כמה הם השפיעו על תפקוד הקבוצה כשמוראד אבו ענזה נעדר בעקבות פציעה, תימור אביטן בעקבות הרחקה ואחמד אבו נהיה סוחב פציעה גם הוא.

 שחקני הרצליה מול אום אל פחם

צילום: אייהאם אנוואר ג'בארין

מאמן אום אל פחם סמיר עיסא אמר בתום המשחק: "לא הייתה בי אכזבה, מי שצפה במשחק ראה משחק ברמה של לפחות ליגה לאומית. אני בפעם הראשונה בליגה א' רואה את הקצב הגבוה הזה. יש לנו רשימת פצועים כששיחקנו ללא תימור אביטן וללא מוראד אבו ענזה. הרצליה קבוצה מצוינת ואני מתפלא איך הם לא השכילו להיות יותר בצמרת,  הם לא היו יותר טובים מאיתנו לדעתי זה היה מחולק בינינו לשלבים מי הייתה טובה יותר, אבל אנחנו היינו יותר לחוצים בגלל האירועים של השבוע שעבר ובגלל הבית משפט שמחכה לנו".

על חסרונו של אבו ענזה הוסיף: "זו לא חכמה עכשיו להגיד שהוא חסר ואבו נהיה סוחב פציעה אבל בסך הכל אחרי חודשיים אני רואה שהפלייאוף יהיה מאוד מהיר חזק ומעניין".

על היריבה אותה אימן במהלך העונה הפועל אכסאל: "אני מכל הלב מברך את החבר'ה באכסאל על העלייה, אמנם זה עדיין תיאורטי ולא רשמי אבל הם חרצו את גורל הליגה. אני מוסר את הערכתי מכל הלב, כל הכבוד לאכסאל".

 סמיר עיסא באום אל פחם

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

בנושא האווירה בקבוצה הוסיף: "האירועים השפיעו על המצב רוח בקבוצה אבל נלחמנו נגד קבוצה עקשנית ומהירה שהיא לא לחוצה, הם שיחקו כדורגל. הם מצוינים ואנחנו מצוינים, אי אפשר לשלול את היכולת של אום אל פחם למרות שהקבוצה לא נבנתה בצורה מאונת ונכונה אבל אין מה לעשות. עם קהל כזה אנחנו עוד נגיע לליגת העל". 

כאמור הקבוצה תעמוד היום לדין בגין אירועי פריצת האוהדים לכר הדשא מול עירוני קרית אתא. כזכור, לקבוצה יש עונש רדיוס על תנאי והחשש הגדול הוא ספיגת עונש הורדת נקודות ממנו ינסו להימנע. 

#הפועלאוםאלפאחם #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות