מחוז צפון א': בתום דרמה גדולה במגרשים בכפר כנא וטובא, ההכרעה על העולה עברה למחזור האחרון

המתח הגיע לשיאו: במסגרת משחקי ליגה ב׳ צפון א׳ אחווה כבר מנדא התארחה בטובא אצל בני ממב״ע הגולן למשחק האחרון שלה העונה וכשהיא מובילה את הטבלה בנקודה אחת . במגרש מקביל כאוכב אשר פגשה את צעירי כפר כנא ושתיהן חיכו למעידה אחת של השנייה.

בני ממב"ע - אחווה כפר מנדא החבורה מכפר מנדא עלתה לכר הדשא כשהיא חייבת לנצח ורצתה להכריע את המשחק מהר אבל מצד שני נתקלה בקבוצה מצוינת ששיחקה בצורה התקפית. המשחק נפתח בקצב אדיר וכבר בדקה ה-7' אדהם שבלי מצא את עצמו מול אייל ואקרט אך השני הצליח לקלוט את הכדור בצורה מצוינת. מיד לאחר מכן איהם זהוה שלח כדור מצוין לנאג׳י אבו ג׳בל שבעט מהאוויר לידים של וליד סעב.

שחקני מנדא וממב"ע בפתיחה

ממב״ע, אשר שיחקה ללא המאמן וג'די אלקיש המורחק שנאלץ לצפות במשחק מהיציע, המשיכה לתקוף וכעבור כמה דקות איהם זהוה, במבצע אישי מדהים, עושה סיבוב נפלא בסמוך לרחבה, העמיד את כל ההגנה של כפר מנדא בהלם אבל לא הצליח להבקיע והחמיץ הזדמנות ענקית להבקיע את השער הראשון במשחק שלא איחר להגיע כאשר עאמר אבו ג׳בל ניצל כדור קרן שהוגבה לתוך הרחבה של כפר ממדא, נגח לרשת והדהים את הקהל של כפר מנדא שראה את קבוצתם בפיגור 1:0.

השער הגביר את הלחץ על האורחים שנדהמו ולא הצליחו לעצור את ההתקפות של בני הגולן מה שעצבן את המאמן וסים עבאס שזעם על השופט נאאל עודה וכתוצאה מזאת הוא הורחק, עבאס סירב לצאת בהתחלה ושני מאבטחים נאלצו להתערב ולהוציאו מהמגרש אל עבר היציעים שם הוא ראה את שאר דקות ההתמודדות. עאמר אבו ג׳בל המצוין המשיך את גל ההתקפות של ממב״ע כשבע כדור חזק מחוץ לרחבה אבל שוב השוער הדף את הכדור.

שחקני כפר מנדא

ממב״ע פתחה את החצי השני של המשחק בצורה חלומית כאשר עאמר אבו ג׳בל ניצל טעות איומה בהגנה של כפר מנדא ובעט בפעם הראשונה לעבר השוער שהדף, אך הכדור ניתז לעברו ובנגיחה מצוינת הוא המשיך לרשת של כפר מנדא והכפיל את התוצאה. לאחר מכן המאמן של האורחים ביצע מספר חילופים וכפר מנדא נראתה אחרת ובדקה ה-62' נג׳יב עבדאללה צימק את התוצאה ל-2:1. כפר מנדא נכנסה לטירוף וכעבור ארבע דקות אחמד חג׳יר הצליח להקפיץ את הקהל ולהשוות את התוצאה ל-2:2 מטורף בטובא.

מנדא המשיכה להילחם ונטרפה כאשר השחקנים ידעו שכאוכב מובילה ובדקה ה-87׳ אייל ואקרט מנע מהם את החגיגה שלא איחרה לבוא כאשר השופט, נאאל עודה, שרק לכדור עונשין מ-11 מטר בדקה ה-90 לטובת כפר מנדא, ראמי דאהר ניגש לבעיטה והשלים מהפך מדהים לכפר מנדא שאומנם הציגה מחצית שנייה מרהיבה וגבתה את כל הנקודות אבל המאבק על העלייה לליגה א׳ עדיין בחיים.

מ.ס צעירי כפר כנא - הפועל כאוכב

קבוצתו של איימן חלאילה התארחה בכפר כנא למשחק אחד מבין סדרת שני משחקים של "הכל או כלום". כאוכב, אשר הובילה בבטחה את הליגה עד לפני מספר שבועות, מצאה את עצמה בלחץ גדול ובידיעה שכל תוצאה מלבד ניצחון לא תספק אותה בצמד המפגשים הזה. צעירי כפר כנא מצדה לבטח זוכרת את התבוסה שהנחילה לה כאוכב ומאז החלה התדרדרותה בליגה אך למרות כל מה שעברה נמצאת בין החמישייה הראשונה ותיקח חלק במאבקי הפלייאוף.

איימן חלאילה

מתח גדול היה במגרש בכפר כנא בעוד עין אחת של אוהדי כאוכב כיוונה לעבר שחקני קבוצתם על כר הדשא ואילו העין השנייה מחפשת את התוצאה במשחק של כפר מנדא ובראש כבר נעשים חישובים, איזה מצב יספיק בכדי לחגוג עלייה בתום המשחק? אם כך, עד תום המחצית הראשונה הכל הלך לטובתם. כפר מנדא הייתה בפיגור לבני ממב"ע ואילו במגרש בכפר כנא המחצית הסתיימה מאופסת.

במחצית השנייה החלה הדרמה הגדולה והאווירה הפכה למתוחה עוד יותר. בדקה ה-65' נכבש השער הראשון במשחק ומי שעלתה ליתרון היא המארחת כפר כנא משער שכבש ביאן אבו ריא. ביציע אשר היה מאוכלס בכמות אוהדים בלתי רגילה עבור הקבוצה ונשמעו ממנו קריאות אהדה למתחרה המשחקת במגרש מקביל עוד לא סיימו לחגוג וכבר כאוכב התעשתה וכבשה את שער השוויון מרגליו של יזן נסאר.

אחמד עואד ומוחמד אבו ריא

המצב חזר לקדמותו, שוב כאוכב בשוויון ושוב כפר מנדא בפיגור, אלא שלא חלפו דקות רבות וכבר התקבל איתות מהמגרש בכפר מנדא לשוויון. אז כבר כאוכב נכנסה לצרות, אך מי שידע להוציא אותה מהן היה הקפטן נביל עלי שבדקה ה-X' השלים מהפך לקבוצתו עם שער בבעיטה חופשית מרשימה.

עד לדקה ה-89' של המשחק אוהדי כאוכב כבר חלמו לחגוג את העלייה לליגה א' אלא שהתפתחות המשחק במגרש של כפר מנדא הותירה אותם במצב בו הם חייבים ניצחון נוסף. אמנם כאוכב ידעה שהיום לא תחגוג עלייה לליגה א', אך זה לא מנע מהכוכב שלה אסעד עמאשה לחתום את המשחק עם שער משלו בתוך תוספת הזמן שמיד לאחריו הגיעה שריקת הסיום של ההתמודדות הזו.

אחמד עואד חוגג עם הקהל

נכון לעכשיו המאבק ברגע השיא שלו כאשר הכל תלוי בהפועל כאוכב שאם תנצח את מכבי שפרעם במחזור האחרון של הליגה היא תוכתר לאלופה וכפר מנדא תסתפק במבחנים. במידה ותעשה תוצאה אחרת, כפר מנדא תחגוג עלייה שאף אחד לא דמיין עליה עד לפני מספר שבועות.

#כפרמנדא #הפועלכאוכב #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות