חלוקת נקודות בין כפר כנא להפועל ירושלים. פאיד חסון:"שיחקנו מצוין אבל לא הצלחנו להכריע"

תיקו ללא שערים בין הפועל כפר כנא למתמודדת החזקה על הפלייאוף הפועל ירושלים. פאיד חסון: "שיחקנו מצוין אבל לרוע המזל לא הצלחנו לכבוש ולהכריע. מוטי מלכה? קיבל מנוחה, יש רוטציה בין השחקנים".

לאחר שהבטיחה את הישארותה בליגה א׳, אירחה היום הפועל כפר כנא את הפועל ירושלים שנאבקת על מקום בפלאייוף. המאמן פאיד חסון החליט לפתוח את המשחק ללא החלוץ מוטי מלכה שנכנס בהמשך מהספסל. המחצית הראשונה נפתחה בצורה טובה מצד כפר כנא וכבר בדקה ה-7׳ חסיב אבו רוקן בעט כדור מצוין לעבר השער שחמק קרוב מאוד מעל לקורה. המארחים המשיכו לאיים על השער ולייצר מצבים אבל ללא סיומת יעילה ובשאר דקות החצי הראשון הפועל ירושלים לא הראתה את היכולת הטובה שאפיינה אותה העונה ולא הצליחה לבכן את השיר של הפועל כפר כנא.

במחצית השנייה המשחק התנהל באותה צורה ורוב ההתמודדות הייתה במחצית המגרש מה שמנע משתי הקבוצות לאיים על השער של היריבה למעט שתי התקפות טובות של כפר כנא ששוב מפגינה יכולת טובה מאוד אבל הבצורת של התתקפה שלה ככל הנראה עדיין מתמשכת. דקה אחת לפני הסיום, הפועל כפר כנא נותרה בעשרה שחקנים כאשר איימן ח׳טיב הורחק בעקבות כניסה מסוכנת אבל בהתהנגות ספורטיבית יפה וראויה להערכה, ח׳טיב לחץ יד לשחקן היריב ועזב מיידית את כר הדשא. תיקו מאופס לכפר כנא שאין לה מטרות נוספות העונה עם הפנים להכנות לקראת העונה הבאה.

פאיד חסון

מאמן הפועל כפר כנא, פאיד חסון, נשמע מרוצה לאחר המשחק מהיכולת של קבוצתו ומסר ליאללה ספורט אחרי המשחק: "שיחקנו מצוין לאורך המשחק והגענו להמון הזדמנויות אבל, לרוע המזל לא הצלחנו להבקיע את השער ולהכריע את המשחק. אני חושב שבהפועל כפר כנא יש שחקנים מצוינים שתמיד נותנים את הכל על המגרש".

על מוטי מלכה הוסיף: "מוטי לא פתח במשחק כי אני חושב שצריך לתת לו מנוחה ובגלל העומס אני צריך לעשות רוטציה בין השחקנים ולתת ככל האפשר לרוב השחקנים הזדמנות בשביל לקבל דקות משחק. בסך הכל אני חושב שהעונה שלנו הייתה טובה מאוד ואנחנו משחקים כדורגל טוב ואני פונה לקהל שלנו ומבקש שיבואו למשחקים ולעודד את הקבוצה כדי לעודד את השחקנים״.

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות