תיקו ללא שערים בין אום אל פחם להרצליה. סמיר עיסא: "לא מאוכזב, היה משחק ברמה של ליגה לאומית"

תיקו ללא שערים בין אום אל פחם להרצליה: הפער מהמקום הראשון גדל ל-9 נקודות. סמיר עיסא: "מה שעברנו השבוע השפיע על המצב רוח בקבוצה, היה פה משחק ברמה של ליגה לאומית. אני לא מאוכזב". 

 

הפועל אום אל פחם אירחה הערב(שלישי) את הפועל הרצליה למשחק אמצע השבוע של ליגה א' צפון. אום אל פחם עברה שבוע לא פשוט טרם שריקת הפתיחה של המשחק הזה לאחר ההפסד בקרית אתא ורצף האירועים לאחר המשחק שהובילו לכך שהקבוצה תעמוד לדין מחר.

 

כמות מרשימה של אלפי אוהדים הגיעו ללוות את הקבוצה שפתחה את ההתמודדות בטקס חגיגי. בהיבט סגל הקבוצה, מי שנעדר מהמשחק הוא החלוץ מוראד אבו ענזה בעקבות פציעתו ותימור אביטן המורחק. חיסרון משמעותי מאוד לחלק ההתקפי של סמיר עיסא. 

 קהל הפועל אום אל פחם בפתיחת המשחק

צילום: איהאם ג'בארין

 

בהיבט המשחק עצמו, כבר בדקה הראשונה הרצליה כמעט ניצלה כדור שהורחק לא טוב מהגנת אום אל פחם, אך שיבל היה מספיק מהיר כדי למנוע שער יתרון מהיר לאורחת. מיד לאחר מכן שוב השוער היה במרכז העניינים כשהדף כדור שהגיע לרחבה מקרן ובכך עצר את האורחת בשנית. 

 

בדקה ה-6' אחמד נהיה הגיע למצב מסוכן מול שוער הרצליה דורון רזנקקוביץ' ואף כמעט וניצל כדור שחמק לו מבין הידיים אך למזלם של האורחים מהרצליה הכדור הורחק. אום אל פחם ניסתה מצדה בבעיטה חופשית של עבאס בכל זאת להשיג את שער היתרון המיוחל אך גם היא נעצרה בהגנת הרצליה. הדקות הראשונות של המשחק היו שייכות ברובן לאורחת שמסתמן שהייתה צריכה להשתמר בפעולה האחרונה על מנת להכניס את הכדור לרשת.

היה חסר. אבו ענזה

 

לקראת סיום המחצית הראשונה אום אל פחם הצליחה להיכנס למומנטום שלה ופיראס עקל שלח שני ניסיונות טובים אל מחוץ לשער האורחים. שניות לפני השריקה להפסקת המחציות משה בן לולו במצב של אחד על אחד מול רזנקוביץ' הצליח לעבור אותו אך עוד לפני שגלגל פנימה את הכדור הקוון הרים דגל לנבדל. 

 

הרצליה מצדה כבשה גם היא שער מיד לאחר המקרה אך גם במקרה שלה השופט שרק לנבדל והסתמן ששחקני הרצליה לא אהבו את השריקה לאחר שכבר החלו לחגוג את השער. 

שחקני אום אל פחם מול הרצליה

צילום: איהאם ג'בארין

 

עם פתיחת המחצית השנייה אום אל פחם ניסתה להפעיל לחץ ולכבוש שער יתרון. איתמר כהן במבצע אישי הגיע מול רזנקוביץ' אך שוער הרצליה שהיה במשחק מצוין רשם הצלה ענקית ומנע את השער. לאחר הניסיון של כהן הלחץ עבר לצד הרצליה וחן נוגן שלח נגיחה מעל השער של שיבל שרשם מספר דקקות לאחר מכן הצלה נוספת. 

 

בדקה ה-72' ערך המאמן סמיר עיסא חילוף כפול כשהכניס את מוחמד עקל ואודי כהן במקומם של משה בן לולו ואיתמר כהן. אמנם אודי כהן לא הצליח לסיים את המחצית והוחלף בשנית בעקבות פציעה, במקומו נכנס השחקן הצעיר גל כהן. עד הדקות האחרונות ניסו שני הצדדים לחתום את ההתמודדות עם ניצחון לקבוצתם והרצליה אף הייתה קרובה להכריע קרוב מאוד לשריקת הסיום, אך לבסוף שתיהן נאלצו להסתפק בחלוקת נקודות שמצדה של אום אל פחם הגדילה את הפער שלה ל-9 נקודות מהמוליכה הפועל אכסאל אותה תפגוש בשבוע הבא. 

האורח של אום אל פחם בקהל. מרואן קבהא

 

מאמן אום אל פחם סמיר עיסא אמר בסיום: "היה פה משחק ברמה של ליגה לאומית, אין אכזבה. מדובר פה בשתי קבוצות מצוינות. הגענו בסגל חסר ללא תימור ומוראד, גם אחמד נהיה לא במיטבו. היו שלבים שאנחנו היינו טובים יותר והיו שלבים שהם. מה שעברנו השבוע השפיע על מצב הרוח בקבוצה". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload