סכנין צריכה לקבל החלטות בנוגע לסגל לעונה הבאה, אלקרינאוי נותן עדיפות לקבוצה

במקביל למשחקי הפלייאוף התחתון, סכנין מתחילה לחשוב קדימה: אלקרינאוי נותן עדיפות לקבוצה בעונה הבאה, צריכה להתקבל החלטה סופית בנוגע לאבידור ושמש כתלות בטל בנין.

בבני סכנין עסוקים בתקופה זו במשחקי הפלייאוף התחתון כאשר המטרה כרגע היא לסיים במקום השביעי מקום שיעניק לקבוצה מענק כספי מכובד. בסכנין לא מתעסקים כרגע בעונה הבאה ומבחינה כלכלית הקבוצה סופרת עונה פיננסית גרועה גם כתוצאה מהמעבר לעכו אשר פגע קשות בהכנסות הקבוצה וכמות הקהל הדלה שהגיעה לשם.

שחקני סכנין באימון

בנוגע לעונה הבאה, מקורבים להנהלה סיפרו כי "לא צריך להיות מודאגים, יש לנו שלד שחקנים מצוין. הרכש שהגיע בינואר חתום לעוד עונה וחצי. פושה ומרשיץ ימשיכו, שלומי אזולאי ופיראס חתומים לעוד שנתיים ואמיר חלאילה גם הוא חתום לעונה וחצי". לגבי יובל אבידור, עומראן אלקרינאוי ועידן שמש טרם התקבלה החלטה סופית בעניין אמנם לגבי אבידור קיים סיכוי גבוה שימשיך בקבוצה כתלות בהחלטתו והמשך דרכו של בנין.

אלקרינאווי השייך להפועל באר שבע ונמצא על תקן מושאל, נותן עדיפות לבני סכנין אולם הדברים לא תלויים בו. עוד בהנהלה סיפרו שבעונה הבאה הכוונה היא להתחזק בעוד שני שחקנים, בלם ועוד קשר התקפי שיתווספו לשלד השחקנים הקיים.

נותן תיעדוף לסכנין. עמראן אלקרינאוי

צילום: עובאדה אכתיאלת

#בניסכנין

כתבות נוספות