חזרה לעצמה: באקה אלגרבייה ניצחה 2-0 את מכבי צור שלום

באקה אל גרבייה ניצחה 2-0 את מכבי צור שלום במגרשה הביתי: אסלאם מוואסי כבש ראשון בפנדל, טרס שלקובסקי הכפיל את התוצאה.

במסגרת המחזור ה-26׳ בליגה א׳ צפון, אירחה היום (שלישי) הפועל באקה אלגרבייה את מכבי צור שלום. המארחים מבאקה מגיעים לאחר הפסד קשה במחזור הקודם 1-5 למוליכה הפועל איכסאל ומטרתם היא אל ורק להתאושש ולנצח כשהם יודעים טוב שהפסד נקודות נוסף עלול לנפץ את חלום ההצטרפות לחמישייה הראשונה ולמצוא מקום בפלאייוף.

מאמן באקה אל גרבייה צחי טייאר חזר לעמוד על הקווים לאחר רצף אירועים בו סרב לעמוד על הקווים במחצית השנייה מול אכסאל ואף לא העביר את אימון הקבוצה לאחרי המשחק, וערך שינויים רבים בהרכב בעקבות ההפסד במשחק הקודם וזה השתלם לו כאשר הם פתחו את המשחק בצורה מצוינת ושלטו ברוב חלקיו. לאחר כמה ניסיונות להגיע לשער של צור שלום הצליח אסלאם מואסי, השחקן שחזר מעונש הרחקה והחמיץ את המשחק נגד איכסאל, להעלות את המקומיים ליתרון כאשר ניגש לבעוט פנדל שנשרק לטובתם וקבע 1:0 בדקה ה-22׳.

חזר להרכב. מוואסי

צילום: אייהאם ג'בארין

באקה המשיכה להיות הטובה יותר על המגרש לאורך המחצית אך לא הצליחה להוסיף את השער השני והמחצית הראשונה הסתיימה ב-1:0 להפועל באקה. במחצית השנייה באקה המשיכה ביכולת המצוינת וכבר עם פתיחתו הצליח הבלם המצוין, טרס שלקובסקי, להכפיל את התוצאה לאחר שניצל כדור קרן שהוגבה לתוך הרחבה והצליח לדחוק את הכדור לרשת בדקה ה-52׳. מרגע זה באקה השתלטה על המגרש ומנעה מצור שלום להניע את הכדור ולהגיע לשערה ומצד שני יצאה להתקפות מסודרות אבל ללא סיומת אובה והתוצאה נשמרה עד לסוף המשחק 2:0 גדול להפועל באקה.

הניצחון שהשיגה באקה חשוב מאוד עבורה לפני המשחק המותח שמחכה לה במחזור הקרוב כשתיסע לכנרת ותתארח אצל עירוני טבריה החזקה.

#באקהאלגארבייה

כתבות נוספות