בשאר דאהר: "ההפסדים יצרו אווירה לא טובה שלא הצלחנו לצאת ממנה. הביקורות? התעלמתי מהן"

בשאר דאהר שוער הפועל כפר כנא: "האווירה בגלל התוצאות לא טובה, יש לנו סף שבירה נמוך. ביקורות שספגתי? הרגשתי אותן ובחרתי לא להגיב, בתקופה האחרונה חזרתי לעצמי".

הפועל כפר כנא תארח מחר(שלישי, 16:30) במגרשה הביתי את הפועל ירושלים. אמנם העונה של כפר כנא די הוכרעה, אלא אם כן היא תמשיך בחוסר היציבות שלה ואז היא עלולה למצוא את עצמה מתדרדרת בחמשת המחזורים האחרונים, אך הסיכויים לטובתה ואם תתעשת בזמן היא תמנע ממקרה קיצון כזה לקרות.

בשבוע האחרון הפסידה הפועל כפר כנא לעירוני טבריה ובעצם השלימה נתון קשה לפיו מסוף חודש ספטמבר לא ייצרה רצף של שני ניצחונות רצופים. מחר היא צפויה לפגוש גם כן יריבה לא פשוטה, הפועל ירושלים, שנמצאת בשיא המאבקים על מקום בפלייאוף וכמו כל סדרת המשחקים הקרובה והאחרונה שלה, מצפה לה התמודדות לא פשוטה.

שוער הפועל כפר כנא בשאר דאהר אמר על התקופה האחרונה: "יש לנו קבוצה שבקלות יכולה להיות בפלייאוף העליון, אבל פשוט הפסד גרר הפסד וגרם לאווירה לא טובה שלא מצליחים לצאת ממנה. האווירה לא טובה בגלל התוצאות ולא בגלל חדר ההלבשה שהוא מגובש וטוב, אבל כנראה יש לנו סף שבירה נמוך".

בשאר דאהר

צילום: נזיה סולטאן

על המשחק מול טבריה בו הפסידו הוסיף: "במחצית הראשונה היינו טובים אבל הגול שספגנו בדקה ה-45' השפיע הרבה ובמחצית השנייה היינו הרבה פחות טובים".

בנושא הביקורות שספג: "הרגשתי את זה, אבל גם לא רציתי להגיב לביקורות כי לפי דעתי נכון שהייתה לי תקופה לא טובה אבל זה היה לכל הקבוצה וכשכולם לא טובים אי אפשר לבוא בביקורת לשחקן אחד או שניים. יכול להיות שבתקופה הלא טובה ששמעתי בה כל מיני דברים מפה ומשם זה הוריד לי את הביטחון אבל בתקופה האחרונה חזרתי לעצמי".

על סדרת המשחקים הקשה שיש להם עד לסיום הליגה: "גם אנחנו קבוצה שנלחמת. אנחנו רוצים לגמור את העונה עם אוויר ולא עם לחץ, לדעתי ניצחון או שניים לפני הסדרה מול אסי ומגדל העמק יביא אותנו עם אוויר לשם, אנחנו חייבם את זה ואנחנו נעשה את זה. אני לא רואה שאנחנו נסתבך".

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות