בלאל סבע: "אף אחד לא האמין שננצח את כאוכב, בטוח שאחזור לליגה א' בעונה הבאה"

טוב שיש את סבע: צמד השערים של בילאל סבע מול כאוכב נתן דחיפה משמעותית לעראבה שתפגוש את מעלות תרשיחא ברביעי הקרוב במטרה לשים חותמת על הישארותה בליגה. 

אחד מהשחקנים הבולטים ביותר בתקופה האחרונה במחוז צפון א' של ליגה ב' הוא בלאל סבע. החלוץ שהדהים בשישי האחרון את המוליכה הפועל כאוכב עם צמד שערים שסיבך אותה בפסגה, מצטיין במדי עראבה לאורך כל השבועות האחרונים.

סבע רשם 6 שערים ב-6 משחקים אחרונים שלו בעראבה. מול טמרה כזכור כבש שער ניצחון, לאחר מכן מול אחי עכו צמד שערי ניצחון והשיא הגיע במשחק הליגה האחרון מול המוליכה הפועל כאוכב שם כבש, שוב, צמד שערי ניצחון שקירבו את עראבה על אף הטלטלות שעברה על הקווים ובניהול הקבוצה, למקום בו כמעט והבטיחה את הישארותה בליגה. 

 סבע מול כאוכב במפגש הראשון בין הקבוצות

צילום: רמזי אבו אל היג'א

שוחחנו עם בלאל סבע על תקופתו הטובה לאחרונה וראשית סיפר כי: "הייתה תחלופה בהנהלת הקבוצה, באה הנההלה חדשה מתוך עראבה שמורכבת מאנשים מדהימים שעושים את הכל בשביל הקבוצה תישאר בליגה אנחנו מגיעים לאימונים, אני באופן אישי כמו הרבה שחקנים כאן לא רוצים לרדת ליגה ואנחנו עושים הכל בשביל שזה לא יקרה. יש לי הרבה כוח רצון, אף אחד לא האמין שננצח את כאוכב חוץ ממני והנה זה קרה. עכשיו אנחנו חייבים לנצח את מעלות ביום רביעי ואז נבטיח את ההישארות".

על העתיד והאם נראה אותו חוזר לליגה א' בה פתח את העונה אמר: "עכשיו טוב לי עם השחקנים שלצדי והקהל של עראבה שתומך בי ואני משחק בשבילו, אבל בעונה הבאה אני בטוח שאחזור לליגה א'".

כובש בצמדים. בלאל סבע

#אחווהעראבה

כתבות נוספות