יומיים אחרי הסערה: אום אל פחם רוצה להחזיר את הקבוצה למסלול מול הרצליה

יומיים אחרי: באום אל פחם רוצים להחזיר את הקבוצה למסלול. הקהל פתח בקמפיין לגיוס עדרת אלפים אוהדים למשחק הבית מול הרצליה.

לאחר כל הבלאגן שהיה סביב הקבוצה וההחלטה הדרמטית של הנהלת אום אל פחם ביום שישי האחרון להתפטר לאור התנהגות חלק מהקהל בהפסד לקרית אתא, ביום שבת התעוררה העיר אום אל פחם ליום חדש ברקע אירועי יום שישי והערפל סביב עתיד המועדון המלווה בסימני שאלה רבים אשר ריחפו לגבי המשך הדרך ואפילו עתיד הקבוצה . 

לחץ ציבורי אדיר ומפגן תמיכה מקיר לקיר מצד הקהל ומכובדי העיר על הנהלת הקבוצה בסיומו החליטו אחמד אבו אלעם ואבו שלומו לחזור מההתפטרות. בשבת בשעות הבערב קיימה ההנהלה מסיבת עיתונאים והודיעה שהיא חוזרת לפעילות. בנוסף, הודתה לתמיכה האדירה שקיבלה מהקהל ומהעיר כאשר הרבה אדרנליין הוזרם לדם של המערכת בעוד הם מודעים שבפניהם עומדות שתי משימות קשות: הראשונה שיקום המצב וכיבוי כל השריפות והשנייה להחזיר את המצב לקדמתו. לאחד את הקהל והשחקנים סביב הקבוצה ואולי להשיג את המטרה דרך המבחנים על אף שהעלייה מהמקום הראשון טרם הוכרעה. 

שחקני אום אלפחם

צילום: איהאם ג'בארין 

אמש חזרה הקבוצה להתאמן והמשימה שעומדת כרגע מול ההנהלה היא לטפל בכל אירועי יום שישי האחרון מול גורמי החוק, המשטרה ובית הדין כאשר על הפרק עומדת הורדת נקודות בגין ירידה לכר הדשא ודו"ח השיפוט החמור שעשוי להשפיע אולי על מאזן הקבוצה. ההנהלה ישבה היום עם המשטרה ואחרי ישיבה ארוכה החליטו בהנהלה לשמור על המרקם החברתי של העיר וההחלטה היא לא לשתף פעולה עם המשטרה ולמסור שמות של אוהדים שהתפרעו , וכפי שאמר אבו אלעם: "שלום העיר והאוהדים חשוב לנו כרגע מהקבוצה".

בימים האחרונים ואחרי שבמשטרה ביקשו כוחות מתוגברים במשחק הקרוב נגד הרצליה ביום רביעי, פתחו אוהדי הקבוצה במחווה דרך הפייסבוק לגיוס עשרת אלפים אוהדים למשחק הקרוב והקריאה הגיעה להרבה ישובים שכנים שהצהירו על מפגן תמיכה בהנהלה ובקבוצה אשר מצפה לכמות גדולה של אוהדים מחר. 

אוהדי אום אלפחם

צילום: איהאם ג'בארין 

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות