הפסגה לוהטת: לכאוכב אסור לאבד נקודות, כפר מנדא לא מוותרת על החלום

פסגת מחוז צפון א' לוהטת: כאוכב מפחדת שהעלייה תחמוק לה מבין הידיים, כפר מנדא חולמת לעשות את הבלתי יאומן.

רק לפני חודשיים, אפילו פחות, כבר הכתירו רוב אוהדי הספורט את כאוכב כעולה לליגה א'. רבים אפילו שלחו ברכות לקבוצה הצנועה שהייתה עם פער של 11 נקודות מהמקום השני עד לסוף השבוע האחרון בו בוצע מהפך שאף אחד לא צפה.

התחזית לשבוע הקרוב היא, חם, אש ולוהט בצפון א' כשעכשיו הכל פתוח וכל תסריט יכול לקרות. לפני כחודש וחצי הפער בין מנדא לבין כאוכב עמד על 11 נקודות ואז במשחקה של כפר מנדא נגד נחף ריכז המאמן וסים עבאס את שחקניו ואמר להם את המשפט הבא: "מי שמרים ידיים יכול להגיד לי וללכת הביתה עכשיו, זה עדיין לא נגמר". אחד השחקנים הגיב: "גם אם לא נעלה, נתכונן למבחנים". המאמן מצדו הסתכל עליו ואמר לו "יש לך מזל שאני אוהב אותך".

שחקני כאוכב מול כפר מנדא

צילום: רמזי אבו אל היג'א

ביום שישי האחרון כפר מנדא עקפה את כאוכב כשלמוליכה עד לפני שבוע יש עוד שני משחקים בקופה ואילו עבור כפר מנדא מדובר במשחק האחרון. בדקות הסיום של ההתמודדות בין כאוכב לעראבה כבש בלאל סבע שער מכריע שניצח את כאוכב ובמבט למגרש השני פרצה שמחה אדירה במגרש במנדא ומהרגע הזה הליגה נפתחה מחדש אחרי שכמעט במשך שנה שלמה הייתה רדומה.

כאוכב, שהכל היה תלוי בידיים שלה ועברה זעזוע על הקווים עם התחלופה בין סאלח נמארנה לאיימן חלאילה, עדיין תלויה בעצמה וברגליים שלה כשביום רביעי תחכה לה צעירי כפר כנא אותה הביסה בסיבוב הראשון וחרצה את גורלה לאחר שהיא הייתה צפויה להיות אחת המתמודדות הצמודות לה במאבקי העלייה. כפר מנדא מצדה תפגוש ממב"ע הגליל והגולן. מדובר בשני משחקים קשים כאשר כל הלחץ על כאוכב וכל תוצאה מלבד ניצחון יכולה להכניס את המערכת ללחץ ענק וסחרחורת שתוכל גם מנטלית להשפיע על המשחק האחרון נגד מכבי שפרעם.

#הפועלכאוכב #כפרמנדא

כתבות נוספות