אחמד סבע: "אנחנו בתקופה הכי טובה שלנו. הניצחון? לשחק מול מקום שני זה מדרבן"

אחמד סבע: "אנחנו בתקופה הכי טובה שלנו. מצטער אם מישהו נפגע ממני בסוף המשחק, זה היה כעס של כדורגל".

ביום שישי האחרון נפגשו אום אל פחם ומכבי קריית אתא למפגש במסגרת המחזור ה-25 של ליגה א' צפון. כזכור, המפגש בין השתיים הסתיים במהומה ופריצת אוהדים לכר הדשא אך בסופו של דבר מי שהצליחה לצאת עם מלוא הנקודות ממנו היא קרית אתא אשר במדיה משחקים החלוץ אחמד סבע והקשר אוסמה שעבאן. אגב, הצמד שאחראי על שער הניצחון שהכריע את המשחק הזה בדקה ה-93 כאשר סבע אחראי על הבישול לשעבאן שהכריע ניצחון לקבוצתו ומיד לאחריו השופט נאלץ לשרוק לסיום ההתמודדות ולהתפנות לרצף האירועים בו טיפלו כוחות המשטרה בתוך המגרש.

החלוץ אחמד סבע אמר ליאללה ספורט על המשחק: "אנחנו נמצאים בתקופה הכי טובה שלנו בליגה ובאופן עצמי גם אני בתקופה הכי טובה עם שלושה משחקים ובישולים. באנו למשחק קשה נגד קבוצה שהיא במקום בשני שזה לבד מדרבן אותך ואתה רוצה לנצח כדי להראות לכולם מה אתה שווה, חוץ מזה שחסרות לנו כמה נקודות להבטיח את הישארותנו בליגה ועשינו את זה יש לנו עכשיו את טירה שזה משחק קשה מאוד גם בחוץ וגם הם קבוצה שהתחזקה בינואר והם גם נלחמים רוצים להישאר בליגה ואנחנו עדיין לא הבטחנו את ההישארות. מי שנלחם יותר לוקח את הנקודות".

אחמד סבע

צילום: אבי רביבו

אחיו של אחמד, דיאא סבע, ערך אמש את הופעת הבכורה שלו במדי הנבחרת ועל כך אמר: "זה כבוד גדול לכל המשפחה שאח שלך מגיע לנבחרת, נסענו כולנו לראות אותו ולתמוך בו. הוא עובד קשה כל השנה והזימון מגיע לו ובעזרת השם נראה אותו מצליח בנבחרת".

גאווה. דיאא סבע / צילום: התאחדות לכדורגל

סבע גם היה מעורב בתקרית מול קהל אום אל פחם כשחלקו כעס שחגג מולם את שער הניצחון ועל כך הוסיף החלוץ: "אני מצטער אם מישהו נפגע מכל מה שקרה, זה כדורגל ויוצאים הרבה דברים מכעס. אני פשוט רק חגגתי ולא עשיתי תנועות פוגעות לעברם. אני רק עשיתי את העבודה שלי כמו כל קבוצה מולה אני משחק ומאחל מכל הלב הרבה הצלחה לאוהדי אום אל פחם וקבוצתם".

בנושא אחר, בדו"ח השופט נרשמו עבירות חמורות מצדה של האורחת הפועל אום אל פחם ועל כך היא תיאלץ לעמוד לדין. בין היתר נרשם על ידי השופט כי"עשרות אוהדי אום אל פחם פרצו לכר הדשא והפכוהו למעין שדה קרב. הם ניסו לתקוף את שחקני קרית אתא בכלל, את כובש השער בפרט ואת צוות השיפוט. בזכות תגובה מהירה של צוות השיטור נמנע אסון גדול יותר". כזכור, לקבוצה יש עונש רדיוס על תנאי אותו סוחבת מהמשחק מול הפועל אכסאל בגין סעיף התפרעות אוהדים וכעת החשש הגדול בצד אום אל פחם הוא עונש חמור עד כדי הפחתת נקודות ממנו רוצים להימנע.

#הפועלאוםאלפאחם #אחמדסבעשחקן #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות