נבחרת ישראל ספגה מהפך והפסידה לנבחרת רומניה. טאהא, טוואטחה, כיאל ונאתכו פתחו בהרכב

נבחרת ישראל ספגה מהפך והפסידה 2-1 לנבחרת רומניה. לואי טאהא, טאלב טוואטחה, בירם כיאל והקפטן ביברס נאתכו ערכו הופעה בהרכב הפותח. דיאא סבע נכנס כמחליף ורשם החמצה גדולה.

הקבוצה בהדרכתו של המאמן הזמני אלון חזן אירחה הערב(שבת) את הנבחרת הרומנית למשחק הידידות. מבחינת הרכב הנבחרת, מי שקיבלו מקום באחד עשר הפותחים הם לואי טאהא, טאלב טוואחה, בירם כיאל והקפטן ביברס נאתכו.

המחצית הראשונה התאפיינה בשליטה של הרומנים שהגיעו ליותר הזדמנויות אך יכולת טובה של השוער אריאל הרוש מנעה מהם לעלות ליתרון מהיר. עם פתיחת המחצית השנייה נכנס למגרש דיאא סבע יחד עם ערן לוי ואלמוג כהן. מנגד, פינה את מקומו הקשר בירם כיאל יחד עם מאור מליקסון ודור מיכה.

בדקה ה-59' דיאא סבע כבר הצליח להגיע להזדמנות ענקית אך החמיץ אותה ודקה אחת לאחריו מי שכן הצליח לקבוע את היתרון לנבחרת ישראל הוא תומר חמד כשבצ'יפ מעל השוער קבע יתרון 1-0 מכדור אדיר שבישל לו הקפטן ביברס נאתכו. ישראל לא הצליחה לשמור זמן רב על היתרון שלה ובדקה ה-64' ספגה את שער השוויון שכבר סטאנצ'יו אשר בנגיעתו הראשונה בכדור שלח פצצה בין החייבורים ואיזן מחדש את התוצאה.

כמעט כבש שער במדי הנבחרת. סבע

צילום: ההתאחדות לכדורגל

בדקה ה-80' פינה את מקומו ביברס נאתכו ובמקומו נכנס חנן ממן שערך את הופעת הבכורה שלו במדים הלאומיים. שלוש דקות בלבד לאחר החילוף של חזן הגיע שער המהפך של האורחת הרומנית לאחר שצ'וקודאן שלח פנימה כדור שהשאיר לו כובש השער הראשון סטנצ'יו.

ישראל לחצה מאוד בדקות האחרונות אך שתי הזדמנויות גדולות של אלון תורג'מן במספרת ואלמוג כהן לא הצליחו לשנות את התוצאה הסופית והיא 2-1 לנבחרת רומניה.

#נבחרתישראל

כתבות נוספות