לא מצליחה לייצר רצף ניצחונות: כפר כנא הפסידה 3-0 לעירוני טבריה

חוסר היציבות נמשך: הפועל כפר כנא הפסידה 3-0 לעירוני טבריה.

המחזור ה-25 בליגה א׳ צפון יצא לדרכו היום (שישי) כאשר על הפרק עומדים הרבה משחקים מרתקים ומכריעים, אחד מהם היה המפגש המסקרן והקרב על הפלייאוף בין עיורני טבריה לבין הפועל כפר כנא. המארחים מהכנרת התחילו את המשחק בצורה נהדרת ושלטו ברוב חלקיו וכבר לפני הירידה למחצית, אורי צעדון העלה את קבוצתו ליתרון מוצדק וקבע 1:0 בדקה ה-43'.

לא מצליחים לשמור על יכולת גבוהה. שחקני כפר כנא

צילום: נזיה סולטאן

חניכיו של פאיד חסון ניסו לחזור ולהציל את העונה שלהם שהתאפיינה בהרבה טלטלות ובעיקר בירידה ביכולת בסיבוב השני של הליגה אך טבריה המשיכה להיראות יותר טובה ובדקה ה-66' אושרי טוויל הכפיל את התוצאה למקומיים. השער השני שחרר את הטברייניים מחד והשאיר את כפר כנא חסרת אונים מאידך מה שבא לידי ביטוי בשאר דקות המשחק כאשר טוויל השלים צמד אישי וכבש את השלישי לקבוצתו בדקה ה-77 וקבע את תוצאת המשחק הסופית 3-0 לזכותה של הקבוצה מעיר הכנרת שממשיכה להיאבק מול הפועל ירושלים על המקום בפלייאוף.

ההפסד הקשה של כפר כנא הרחיק אותה באופן משמעותי מהמאבק על מקום בפלייאוף והותיר אותה במקום העשירי עם 32 נקודות. מלבד זאת, כפר כנא ממשיכה להפגין חוסר יציבות העונה כשלא הצליחה לייצר רצף ניצחונות מאז סוף חודש ספטמבר כך שעליה לעשות חושבים לקראת העונה הבאה על מנת לגרום לה להיראות אחרת ובעיקר להפיק לקחים מהסיבוב השני בו איבדה את הכוח אותו הפגינה במחזורים הראשונים של הליגה ותקווה לסיים אותו בטעם טוב כשמצפה לה סדרה קשה מול הפועל ירושלים, הפועל רובי שפירא, הפועל שפרעם, הפועל אסי גלבוע והפועל מגדל העמק עד לתום העונה הסדירה.

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות