שני מחזורים לתום העונה: כאוכב הפסידה לעראבה, כפר מנדא עלתה למקום הראשון

בפעם הראשונה העונה, רק שני מחזורים לתום העונה, כפר מנדא מהממת את הליגה ועולה למקום הראשון. בשבוע הבעא תשחק את משחקה האחרון לעונה מול ממב"ע גולן, לכאוכב נותרו עוד שני משחקים עד לסיום.

דרמה ענקית בליגה ב׳ צפון א׳ נרשמה היום כאשר הפועל אחווה כפר מנדא טיפסה למקום הראשון בעקבות הניצחון 3:1 על בני סמיע והפסד מפתיע בבית של המוליכה הפועל כואכב.

הפועל כאוכב מוליכת הטבלה מתחילת העונה אירחה היום (שישי) את אחווה עראבה שנמצאת בסכנת ירידה לליגה ג׳. המשחק התחיל בצורה נהדרת ובקצב מצוין מצד האורחים מכאוכב שהצליחו לעלות ליתרון במחצית הראשונה משער נהדר שכבש הקפטן נביל עלי מבעיטה חופשית. כאוכב המשיכה להיראות התקפית ומסוכנת עם פתיחת המחצית השנייה ולאחר כמה דקות אסעד עמאשה כבש את השני של הפועל כאוכב אך הנפת הדגל של הקוון מנעה ממנו לחגוג את השער ופסלה את השער בטענה לנבדל. מיד לאחר מכן בילאל סבע המצוין מצא את עצמו מול השער של אחמד שולי ואיזן ל-1:1 שהדהים את הקהל המקומי שלא האמין למה שקורה על כר הדשא.

לא רוצים לפספס את העלייה. קהל כאוכב

חניכיו של אימן חלאילה המשיכו לתקוף וללחוץ את השער של המארחים מעראבה שהציגו את אחד המשחק הטוב ביותר שלהם העונה מבחינה הגנתית והסתמכו בעיקר על התקפות מעבר בכוונה לעקוץ את הניצחון. עראבה עמדה מצוין על המגרש ובדרך שלה הצליחה להעביר את הזמן ולמנוע מכאוכב את שטף ההתקפות המסכנות את השער שלה ולמרבה המזל עבורה השופט הוסיף 8 דקות להתמודדות כאשר בשניות האחרונות של המשחק בילאל סבע הצליח להבקיע את השני שלו ושל קבוצתו והשלים מהפך סנסציוני של האורחים מעראבה שגרם לכאוכב להפסיד את המקום הראשון לטובת כפר מנדא.

סגנית המוליכה, עד לפני תחילת המחזור הנוכחי, לא האמינה שאחר סיום המשחקים של היום תהיה במקום הראשון אך אין דבר העומד בפני הרצון ואין מה לצפות בעולם הכדורגל המשגע. בעקבות ההפסד של המוליכה כאוכב ובעקבות הניצחון המתוק של שלה 3:1 על בני סמיע משערים שכבשו אחמד אסדי, עואד קדח ואדהם שבלי היא עלתה למקום הראשון כאשר נותר לה משחק אחד בלבד לעונה נגד קבוצה עיקשת במיוחד, בני ממב״ע הגולן. מצד שני להפועל כאוכב נותרו שני משחקים קשים נגד כפר כנא שרוצה להבטיח את המקום החמישי ומכבי שפרעם שרוצה להבטיח לעצמה עונה נוספת בליגה ב׳.

שחקני כפר מנדא וכאוכב במפגש שהיה ביניהם

צילום: רמזי אבו אל היג'א

#הפועלכאוכב #כפרמנדא #אחווהעראבה

כתבות נוספות