שמשון כפר קאסם הבטיחה את עלייתה לליגה א'

שני מחזורים לפני תום העונה שמשון כפר קאסם הבטיחה את עלייתה ההיסטורית לליגה א' בתום עונתה הראשונה בליגה ב'. 

על אף התיקו שעשתה היום נגד בית"ר פ״ת (1-1) קיבלה שמשון כפר קאסם בשורה ממגרש מקביל כשצעירי טייבה ניצחה את היריבה מהמקום השני אור יהודה והרחיקה אותה משמשון עד לכדי פער 7 נקודות. כ-300 אוהדים הגיעו לצפות במשחק העלייה של שמשון כפר קאסם כדי לחגוג את העלייה עם קבוצתם.

 שחקני שמשון כפר קאסם בחולצות החגיגיות

צילום: הדף הרשמי שמשון כפר קאסם 

בהיבט המשחק עצמו, שמשון שלטה על אורך המחצית הראשונה עם המון מצבים אבל לא הצליחה להכניע את שוערה של בית"ר ולעומת זאת במחצית השנייה חניכו של שי מאור נכנסו באטרף בכדי לכבוש את השער הראשון ובסופו של דבר זה השתלם להם והגיע בדקה ה-80' מבעיטה חזקה של עידן חג'ג' מחוץ לרחבה שהעניקה יתרון 1-0 לשמשון. בית"ר הצליחה לתקוף את שערו של דניאל שערי והצליחה בדקה ה-89' לכבוש את השוויון שגם נשמר עד שריקת הסיום. בשמשון כר קאסם חגגו יחד עם הקהל שהגיע והעבירו מסר לאוהדים שהקבוצה תתחזק בשחקנים בכירים ותהיה מילה חזקה גם בליגה א' בעונה הבאה. 

שחקן שמשון כפר קאסם מורסי ערידה אשר ספג עונש הרחקה עד תום העונה ונאלץ לצפות במשחק היום מהיציע אמר על העונש שספג ועליית הקבוצה ההיסטורית: "במשחק נגד פרדסיה קיבלתי כרטיס אדום שהוא לא מוצדק בכלל והורחקתי על ידי ההתאחדות לכדורגל לשלושה משחקים ובזה סיימתי את העונה שלי. היום עלינו ליגה ואני מאוד שמח שעשינו את זה היו לנו הרבה מכשולים בדרך וכולם רצו שלא נעלה אבל עם קבוצה כמו שלנו אי אפשר לא לעלות ליגה".

עוד הוסיף מורסי על תחושותיו: "אני מאוד שמח שעשינו את זה ובגדול ואני מאוד מודה לבעלים של הקבוצה איהאב סרסור על ההשקעה שלו על הכל באמת הוא נתן מעל ומעבר גם אבא שלו וגם אחים שלו עשו עבודה נהדרת לא החסירו מאיתנו שום דבר ולמאמן שלנו שי מאור שהוא אחד המאמנים שהכי נהנתי לשחק אצלו כדורגל, הוא נתן לנו את כל הגיבוי שבעולם אבל בסופו של דבר הכל חוזר אלינו לשחקנים עשינו עונה נהדרת של 20 משחקים ללא הפסד. אני לא זוכר שיש קבוצה שעשתה את זה לפנינו ואני מאוד גאה בזה כי בסופו של דבר זה הגיע לנו. אנחנו כבר מחכים שתתחיל העונה הבאה כי באמת כיף לשחק כדורגל בעיר כמו כפר קאסם". 

#שמשוןכפרכקאסם

כתבות נוספות