שחקני באקה התקשו לקבל את התבוסה לאכסאל: "אנחנו בהלם". עשהאל בן שבת לא הגיע למשחק

שחקני באקה אל גרבייה לאחר ההפסד 5-1 לאכסאל: "אנחנו בהלם, אף אחד לא העלה על דעתו שזה מה שיהיה". צחי טייאר לא דיבר עם השחקנים מסיום המחצית הראשונה. עשהאל בן שבת לא הגיע למשחק ובימים הקרובים יוכרע עתידו בקבוצה.

הפועל באקה אל גרבייה הפסידה היום(שישי) 5-1 להפועל אכסאל לאחר שבמועדון תלו תקוות רבות שיצליחו להוציא את מלוא הנקודות מהמשחק הזה ולהתקדם לעבר חלום הפלייאוף, אלא שבמציאות ספגו ארבעה שערים כבר במחצית הראשונה שהכריעה את התבוסה אותה ספגו.

צחי טייאר אמנם ניסה להגיב כשעשה חילופים מהירים והוציא את יוסף עוואדי, חמודי סמאר וסארי חאג' יחיא, אלא שגם תגובתו לניהול המשחק לא סייעה לצמצום פער כה גדול מלבד שער אחד שכבש דלה ימפולסקי בדקה ה-39'. נראה שהמאמן כלל לא אהב את מה שראה על כר הדשא ובחר שלא לפנות לשחקניו בהפסקה בין המחציות ואף נשאר לשבת על הספסל לאורך כל המחצית השנייה ולא לחלק הוראות.

שחקני באקה מול אכסאל

צילום: איהאם ג'בארין

שחקני באקה אל גרבייה בעצמם התקשו לקבל את התבוסה לאכסאל ובין היתר אמרו: "אנחנו בהלם. אף אחד לא חשב שזה מה שיהיה, אפילו שחקני אכסאל הופתעו שהובילו עלינו בהפרש כזה כבר במחצית. לא דיברנו עם צחי מאז המחצית ועד עכשיו".

היו"ר חוסני אבו מוך הוסיף: "ספגנו חמישה גולים של טעויות, משהו לא טוב עובר על ההגנה שלנו. מרגע שחטפנו גול בדקה ה-3' הכל התפרק לנו. נכון שהפלייאוף כבר התרחק אבל מי יודע מה יהיה, זה הכדורגל. אנחנו קבוצה שהייתה קרובה לפירוק ועכשיו עוד מדברים על הפלייאוף אז אסור לשכוח גם את מה שהיה". גם השוער מייק חכים ספג ביקורות: "יכול להיות שחסר לו ביטחון".

מי שלא נכח היום במשחק הוא הבלם עשהאל בן שבת שמזה מספר ימים גם לא מגיע למגרש האימונים וספק האם ימשיך בקבוצה והמצב ככל הנראה יתבהר באופן סופי בימים הקרובים. בנושא זה בחרו בהנהלת באקה שלא להגיב.

#באקהאלגרבייה

כתבות נוספות