מהומות בסיום המשחק בין אום אל פחם לקרית אתא: אוהדי אום אל פחם פרצו לכר הדשא, אוהד פונה באמבולנס לביה

מהומה בסיום המשחק בקרית אתא: אום אל פחם הפסידה 2-1, תימור אביטן ואיתמר כהן הורחקו. הקהל פרץ לדשא לאחר שער הניצחון של אוסמה שעבאן. אוהד אום אל פחם פונה באמבולנס לביה"ח רמב"ם.

אום אל פחם התארחה היום בקרית אתא ולבטח ציפתה שהמשחק הזה ייגמר אחרת והתקשתה מפתיחת המשחק, אמנם שער עצמי של נירן מגירה העלה אותה ליתרון. שלוש דקות לאחר מכן טעות של הגנת אום אל פחם העניקה למתן נחמני הזדמנות לעמוד אחד על אחד מול שוער והוא כבש את שער השוויון. לאחר פתיחת המחצית השנייה אום אל פחם ספגה מכה ראשונה כשנשארה בעשרה שחקנים לאור כרטיס אדום שספג תימור אביטן.

המהומה במגרש

צילום: מוחמד דאפר מחאמיד

בתוך תוספת הזמן של שש דקות שהוסיף השופט החלוץ אחמד סבע הותיר את אוסמה שעבאן מול אחמד שיבל והאחרון הכניע אותו. עם חגיגות השער אחמד סבע יצא לעבר קהל אום אל פחם וחגג מולם, מה שגם למהומה גדולה לפרוץ כשקהל פרץ לכר הדשא. השופט החליט לשרוק לסיום ושחקני אום אל פחם לא אהבו את ההחלטה, ניגשו אל השופט ובזמן זה ספג גם הקשר איתמר כהן כרטיס אדום. כמעט החלה מהומה בין השחקנים לבין כוח השיטור שהיה במקום כשבצד אום אל פחם טענו לדחיפת שוטרים על השחקן מחמוד עבאס.

המשטרה הצליחה לבסוף להשתלט על שחקני שתי הקבוצות ונצפו באותו רגע טענות קשות מצד הנהלת אום אל פחם כלפי הנהלת קרית אתא לגבי קיום המשחק במגרש שאינו עומד בקריטריונים מתאימים והגדר שלו נמוכה מדי, כמו כן שאחד משחקנם הוא זה שגרם למהומה. עוד נשמעו טענות על הכרטיס האדום שספג תימור אביטן בטענה לחוסר אחריות. לאחר כחצי שעה יצאו שחקני קרית אתא והשופט בליווי משטרתי.

שחקני אום אל פחם מפונים

צילום: מוחמד דאפר מחאמיד

זה לא היה סוף המהומות. בתוך מחנה האוהדים של אום אל פחם גם פרצה מהומה. אחד האוהדים נצפה מקבל טיפול רפואי לאורך דקות ארוכות ולבסוף פונה באמבולנס לביה"ח רמב"ם יחד עם אוהד נוסף. האבטחה התקשתה לשמור על הפרדה בין המחנות עוד במהלך המשחק וגם בסיומו.


כתבות נוספות