טירה הגדילה את הפער מהתחתית לאחר ניצחון על הפועל שפרעם

טירה הגדילה את הפער ממגדל העמק לאחר ניצחון 4-3 על שפרעם: שלום אדרי שכבש שלושער ועמר מנסור אחד נוסף. מנגד שלושה שערים שכבשו חאלד מנדייה, אחמד דיאב ודוד מלכה לא עזרו לקבוצתם לנצח.

המשחק בין שפרעם לטירה שהתקיים היום(שישי) הפגיש בין שפרעם שאמנם הבטיחה את הישארוצה בליגה אך עם קצת מזל בתוצאות האחרות יכולה עוד לחלום פלייאוף ומצד שני טירה שנאבקת על הישארותה בליגה ורוצה לברוח מהמקום המוביל למבחנים. בהיבט הסגל, שתי הקבוצות סבלו מחיסורים רבים. כזכור טירה שיחקה ללא החלוץ מיכאל קירטבה שהורחק במשחק האחרון וגם שפרעם שסבלה מעונשי הרחקות צהובים של סאמח סרחאן ויחיא חריב נאלצה גם להתמודד ללא הכוכב שלה עבד מורג'אן שמתח את השריר לפני תחילת המשחק.

שחקני טירה ושפרעם

בהיבט המקצועי על כר הדשא, פתיחת המשחק הייתה שייכת לטירה כאשר רביד גזל העביר מסירה לשלום אדרי שלא התבלבל וכבש שער יתרון מהיר כבר בדקה ה-3'. המשחק לא נרגע ובדקה ה-18' אירוע נרשם אירוע פחות יפה מחוץ לכר הדשא כשמוחמד מטר הורחק לאחר חילופי דברים מול הקהל של שפרעם, נראה שמטר לא אהב את ההרחקה שספג בעת הירידה לספסלים אך בסופו של דבר העניינים נרגעו והמשחק נמשך.

בדקה ה-42' מוחמד יוספין הרים כדור לרחבה וחאלד מנדייה שהצטיין בשני המשחקים האחרונים של שפרעם, נגח את הכדור לשער והוריד את הקבוצות להפסקה בשוויון 1-1 ביניהן.

המחצית השנייה נפתחה דומה מאוד לראשונה כשבדקה ה-48' בלבול בהגנת שפרעם הותיר את שלום אדרי מול השוער והקשר שמצטיין בשורות טירה העלה אותה שוב ליתרון אמנם בדקה ה-70' שוב תסריט חוזר, שוב שפרעם משווה. תאמר דיאב מסר כדור מדויק לאחמד דיאב שהשווה בפעם השנייה את התוצאה.

לאחר שער השוויון שתי הקבוצות התחילו לשחק התקפי יותר ובדקה ה-85' טירה, לאחר מספר הזדמנויות של שתי הקבוצות ושער שנפסל עקב נבדל, חזרה להוביל משער של עאמר מנסור אלא שסיפור המשחק לא הסתיים כאן ורגעים ספורים לאחר השער כשהחגיגות בצד טירה עוד לא הסתיימו, שלום אדרי הוסיף שער משלו והשלים שלושער. בדקה ה-90' דוד מלכה צימק את התוצאה וקבע את תוצאת המשחק 4-3 לזכותה טירה שהוסיפה שלוש נקודות חשובות שבהתחשב בהפסדה של מגדל העמק גם הרחיקו אותה משמעותית מהתחתית.

השלים שלושער. אדרי

צילום: נזיה סולטאן

כובש השער לטירה עאמר מנסור אמר בסיום: "מה שחשוב במשחק הזה הוא רק התוצאה. עכשיו הגדלנו את הפער ממגדל העמק ל-7 נקודות וזה הכי חשוב. כעת הפנים קדימה לקרית אתא וביום שלישי מצפה לנו משחק מאוד מאוד קשה כשנגיע בסגל חסר ללא שני שחקנים שירצו עונש הרחקה ונקווה לתוצאה טובה''.

כשנשאל לגבי הרחקתו של מוחמד מטר אמר: ''לפי דעתי ההרחקה הייתה מוצדקת. בכלל התנהגות כזו לא מקובלת על אף מועדון בארץ וגם בחו''ל, זו הייתה התנהגות מבישה. קודם כל אני מתנצל בפני שפרעם על התנהגות הזו בשמי ובשם קבוצת טירה".

שחקן שפרעם קסאם נגיאר אמר לאחר ההפסד: "זה שלא תירוץ אבל המגרש קצת הקשה עלינו. היו לנו חוסר של שחקנים כמו עבד מורג'אן, סאמח סרחאן ויחיא חריב אבל מפה אנחנו מסתכלים רק קדימה, מסתכלים איך להשתפר במשחק הבא נגד אסי גלבוע בחוץ".

#מסטירה

כתבות נוספות