אחמד עוואד: "רוצים לנצח את עראבה ולשים רגל וחצי בליגה א'"

הפועל כאוכב תארח את אחווה עראבה(שישי, 15:30) לקרב קצוות מסקרן. אחמד עוואד: "באים כדי לקחת את שלוש הנקודות ולשים רגל וחצי בליגה א'".

לאחר שבוע מנוחה, תחזור מחר(שישי) הפועל כאוכב לסדרת המשחקים שלה כשהיא נמצאת בשיא מאבקי העלייה ואמנם המתחרה מהמקום השני, כפר מנדאף הצליחה לצמצם בשבוע הזא את הפער ל-2 נקודות בלבד אך קבוצתו של איימן חלאילה יודעת שברשות המתחרה שלה משחק עודף ככה שהיא עדיין יכולה להחזיר את הפער לקדומות אלא שזה יקרה רק במחזור האחרון ועד אז אסור לה למעוד.

קרובים לחגיגות העלייה. קהל כאוכב

צילום: הדף הרשמי הפועל כאוכב

כאוכב תארח מחר במגרשה הביתי את אחווה עראבה אשר נמצאת במקום ה-12 וקרובה מאוד למאוד שמוביל לירידת ליגה כך שכל נקודה יכולה לסייע לה. עראבה, כזכור, הייתה מהקבוצות עם סגל השחקנים הבכיר בליגה אלא שמאז עברה זעזוע ורובם עברו ביום האחרון לקבוצות אחרות מאז הקבוצה צנחה לתחתית ולא שומרת על יציבות בסדרת התוצאות שלה.

שוחחנו עם קשר הפועל כאוכב אחמד עוואד שאמר לקראת המשחק מחר והסדרה הלחוצה שמצפה להם: "עראבה קבוצה שרוצה לברוח מהתחתית כמה שיותר, אנחנו יודעים שהם במצב קריטי ומדובר במשחק סופר קשה. אנחנו מדברים על זה כל השבוע שהמשחק הזה יותר גרוע מכל שאר המשחקים שמצפים לנו ואם ננצח אותנו זה צעד משמעותי לעבר ליגה א'"

אחמד עוואד

צילום: רמזי אבו אל היג'א

על תחלופת המאמנים: "איימן מאמן מעולה, הוא מעביר לנו אימונים ברמה גבוהה, כזו של ליגה לאומית. אנחנו מרגישים שינוי באווירה באימונים ובקבוצה, איימן מקפיד איתנו על כל הדברים הקטנים ושיפר אותנו גם מבחינת כדורגל וגם מבחינה מנטלית".

הפער המצומצם שעומד על 2 נקודות מכפר מנדא: "בטח שזה מלחיץ אחרי שהובלנו כל השנה במקום הראשון בפער, אמנם הייתה לנו ירידה של ארבעה משחקים אבל הנה הצלחנו לשמור על המקום הראשון. אני בטוח שאנחנו הקבוצה שתעלה מהמקום הראשון".

על האמונה להמשך הדרך: "מה שיהיה יהיה, אנחנו בסוף העונה נהיה בליגה א'. זה לא פשוט ויש כמה שחקנים שנלחצו מהמצב אבל יש לנו את השחקנים הנכונים והמאמן שיודע להוציא אותנו מהמצב הזה. נבוא מחר כדי לקחת את הנקודות ולשים רגל וחצי בליגה א'".

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות