אחמד שעבאן: "עדיין מאמינים, המשחק מול ראשל"צ יהיה משחק מפתח"

מגן אחי נצרת אחמד שעבאן: "אפשר לסגור את הפער מחדרה במקום השני, אנחנו מאמינים בעצמנו. המשחק מול ראשון לציון הוא משחק המפתח:

אחי נצרת לבטח ציפתה שהעונה הזו תיראה אחרת לאחר ההצהרה הגדולה על התמודדות במאבק על הכרטיס לליגת העל, אלא שמאז עברה זעזוע על הקווים וגם התוצאות לא מספקות ונראה שהקבוצה סובלת מלא מעט קשיים. 

במחזור האחרון סיימה אחי נצרת בתיקו מול הפועל פתח תקווה מה שהביא לכך שבסיום המחזור אחי ניצבת במקום השביעי רחוקה חמש נקודות מהמקום השני אותו תופסת חדרה ונקודה אחת מהמקום שמותיר אותה מחוץ לפלייאוף העליון. ביום חמישי הבא(29/03) תארח אחי נצרת את הפועל ראשל"צ מהמקום השלישי במטרה לצמצם פערים אך אם לא תעשה זאת, מקומה בפלייאוף יהיה בסכנה.

מגן הקבוצה אחמד שעבאן אמר ליאללה ספורט על התקופה האחרונה באחי: "אנחנו עדיין מאמינים עד הסוף. אנחנו קודם כל רוצים להבטיח את המקום שלנו בפלייאוף עם שתי תוצאות טובות במשחקים הקרובים ואז כל משחק גמר גביע וככל שנתקרב נקבל עוד דחיפה להילחם ולתת מעצמנו. אנחנו בסך הכל 5 נקודות מהמקום שני, פער שאפשר לסגור".

 אחמד שעבאן

צילום: חליל חאדר 

רואים את הקושי הגדול של אחי נצרת להבקיע שערים

"את האמת מתקשים להבקיע אבל כן מגיעים למצבים בכל משחק, כשזה ייפתח ואנשים בהתקפה יקבלו את הביטחון שלהם זה ייראה אחרת" 

מה השינוי שהוסיף דורה? כי מבחינת תוצאות אחי עדיין לא עומדת בציפיות.

"מאז ששלומי הגיע יש שינוי מבחינת האווירה בקהוצה, גם השחקנים שהגיעו מוסיפים לאווירה ושלומי הוסיף את הניסיון שלו למערכת. יש שיפור ביכולת לעומת התקופה הרעה שהייתה לנו". 

אחך מסתכלים על היריבה הבאה הפועל ראשל"צ? 

"זה משחק מפתח, משחק על 6 נקודות כי זה לא רק מאבק על הפלייאוף, אלא גם אם לא נעשה תוצאה טובה הם יכולים לברוח לנו. כבר מיום ראשון נתכונן למשחק הזה. נבוא בכל הכוח כדי לנצח". 

 שחקני אחי נצרת

צילום: איהאם ג'בארין

#אחינצרת

כתבות נוספות