מחמוד עבאס: "אנחנו יודעים שאסור לנו למעוד, זה לא ייגמר עד המשחק האחרון"

מחמוד עבאס לפני קרית אתא: "אם לא נעלה ליגה לא יזכרו לנו את כל המשחקים הטובים שעשינו. אנחנו יודעים שאסור לנו למעוד". 

הפועל אום אל פחם לא מוותרת ומתמודדת חזק במירוץ העלייה מול הפועל אכסאל כאשר ארבע נקודות בלבד מפרידות בין השתיים שייפגשו בעוד שני מחזורים למשחק מכריע ועד אז שתיהן יודעות שאסור להן לאבד נקודות. קבוצתו של סמיר עיסא אשר נמצאת במומנטום מצוין ושומרת על רצף ניצחונות שהעלה לה את הביטחון והפך אותה לאחת הקבוצות המסוכנות והטובות של הליגה, תצא למשחק חוץ מול קרית אתא מהתחתית במטרה לאסוף את מלוא נקודות ולהישאר צמודה לפסגה. 

שוחחנו עם קפטן הפועל אום אל פחם מחמוד עבאס אחרי הניצחון שלו יחד עם קבוצתו על מ.ס טירה בשישי האחרון וראשית התייחס למצבם הצפוף בפסגת הטבלה: "לפני חודש וחצי כבר ידענו שזה לא ייגמר עד המשחק האחרון, אנחנו רואים שאנחנו קרובים ומלחיצים את אכסאל אבל לא מסתכלים עליהם, יודעים שאסור לנו למעוד וכל משחק בשבילנו זה גמר גביע כשאנחנו באים במטרה לקחת נקודות להמשיך הלאה".

 מחמוד עבאס

צילום: איהאם ג'בארין

על המשחק הקרוב מול קרית אתא: "יהיה משחק קשה כמו כל משחק בליגה הזו שהוא קשה. נתכונן הכי טוב שאפשר כי מחכה לנו משחק קשה. אני מקווה שגם לשם נגיע מוכנים וניקח את הנקודות לפני הסדרה מול הרצליה ואכסאל".

השינוי שעשה סמיר עיסא בקבוצה: "סמיר עיסא היה מאמן גדול לפנינו ויהיה גם אחרינו. הוא שינה כמה דברים בקבוצה והתחברנו כמו שצריך איתו, אני מאוד שמח והוא עושה לנו אווירה טובה בחדר הלבשה. אני שמח על כך ואנחנו רוצים להמשיך לנצח. המטרה שלנו היא לעלות ליגה ואם לא נעשה את זה לא יזכרו לנו את כל המשחקים הטובים שלנו, אנחנו רוצים להמשיך במומנטום שלנו ולהיות קבוצה חזקה".

הדברים המלאים שאמר עבאס

לסיום הוסיף עבאס על הקהל הגדול שמלווה את הקבוצה: "אחרי המשחק(מול טירה) דיברנו בינינו השחקנים בפעם הראשונה על האווירה שהקהל נתן לנו במשחק והאמת שאנחנו חייבים להם ונותנים את הכל כדי לשמח אותם ולהחזיר להם. אין שמח ממני לראות את החיוך שלהם אחרי ניצחונות, אנחנו רוצים שיהיו גאים בקבוצה שלנו כי זה מגיע להם". 

בנוגע למוראד אבו ענזה שלא לקח חלק במשחק האחרון, מחר צפויה להתקבל החלטה סופית לגביו האם ישותף מול קרית אתא או לא כשהחלוץ טרם חזר לאימונים מלאים. 

#הפועלאוםאלפאחם #מחמודעבאס

כתבות נוספות