בדליה הצהירו: "מבטיחים שננצח את אכסאל ואחר כך ייקבע העתיד שלנו"

עתידה של מכבי דליה על הפרק. נג'אח חלבי: "אנחנו קודם כל מבטיחים שאכסאל לא תנצח בדליה, אחר כך ייקבע עתיד הקבוצה". ברכאת וואהב: "חבל על עבודה יפה של שנים אם קבוצה כזו תתפרק, אני מאמין שנפתח עונה טובה בליגה ב' ומכבי דליה עוד תחזור לימים היפים". 

מכבי דלית אל כרמל שלחה מכתב למרכז מכבי לגבי המשך קיומה בליגה. הקבוצה שנמצאת בסכנת פירוק שלחה פירוט למשרדי ההתאחדות ובו היא מפרטת את הבעיות הכלכליות של הקבוצה אשר מחפשת תמיכה ועזרה בעקבות החובות שאליהם נקלעה. 

נג'אח חלבי אמר לאתר יאללה ספורט: "אני ניסיתי לעזור לקבוצה בכל דרך, נכון שאנחנו נמצאים במצב קשה והקבוצה נקלעה לחובות ולבעיות כספיות אולם שלחנו מכתב למרכז מכבי שיתנו לנו אולטימטום של שבוע ואנחנו מחכים בקוצר רוח למשחק נגד הפועל אכסאל. אני מבטיח לכולם שאנחנו ננצח אותם, אם אכסאל תגיע לפה אנחנו נעשה את המקסימום כדי לקחת את שלוש הנקודות".

 דלית אל כרמל. ישרדו או יתפרקו?

צילום: נזיה סולטאן

עוד הוסיף חלבי על היריבות מול הקבוצה מהמקום הראשון: "אני החזרתי לאחרונה שלושה שחקנים ומנסה לשמור על כולם לקראת המשחק הזה. אני לא שוכח מה שעשו לי במשחק הראשון במיוחד כשכבשנו את שער השוויון, לנו גם מותר לקחת נקודות ולנצח והם התנהגו כלפינו בצורה לא מכובדת עד שניצחו בדקות הסיום משער שלא מגיע להם ולכן אנחנו מחכים למשחק הזה ורוצים להחזיר את הכבוד שלנו". כאמור לאחר המשחק הגורלי לו מחכים בדליה, כל החלטה לגבי עתידה תוכל להשפיע על טבלת הליגה בעיקר בתחתית ובמאבק על הפלייאוף. 

המאמן שחקן של דליה ומי שמוביל אותה בימים אלו ברכאת וואהב הוסיף: "זה לא סוד שהקבוצה נמצאת במצב לא טוב מבחינה מקצועית ומבחינה כלכלית, בתחילת העונה נבנתה פה קבוצה כדי שתהיה בפלייאוף העליון אבל שחקנים בכירים שבנו את הקבוצה סביבם עזבו אותה. השחקנים שנמצאים פה היום הם בעלויות נמוכות מאוד ומליגות נמוכות, שחקנים צעירים שחסר להם הניסיון הדרוש וכמובן שכל הבעיות האלו הצטברו והקבוצה נמצאת איפה שהיא נמצאת".

עוד הוסיף וואהב על תחושותיו האישיות: "חבל על כל מה שבנו במשך כמה שנים יפות אם הקבוצה תתפרק, כי היא גם הבכירה במגזר הדרוזי וחבל שקבוצה כזאת תלך לפירוק. אני באופן אישי מאמין שבסופו של דבר נסיים את השנה כמו שצריך ובכבוד. אנחנו יודעים שירדנו ליגה ומבינים את המצב וייאמר לזכות השחקנים כאן שלא מקבלים שכר ומגיעים לכל אימון, מתייצבים לכל משימה ואני מאמין שנפתח את העונה בליגה ב' בצורה טובה בשנה הבאה ונחזור לימים הטובים של דליה". 

#מכבידלייתאלכארמל

כתבות נוספות