קנוואתי: "הוצאנו נקודה קשה בסגל חסר מול הפועל ירושלים, מאמינים בעצמנו לקראת הסדרה הקשה שבדרך&qu

אסי גלבוע אספה נקודה ממשחק קשה מול הפועל ירושלים, צמד החלוצים קנוואתי ופודי תופקדו כמגנים לראשונה לאור החיסורים בסגל. קנוואתי: "הוצאנו נקודה קשה בסגל חסר, מאמין בקבוצה שלנו להמשך המאבקים". 

בשישי האחרון אירחה אסי גלבוע את הפועל ירושלים למשחק מסקרן במגרשה הביתי בגלבוע, המגרש בו כל קבוצות הליגה מתקשות ולא רק בעקבות תנאי המגרש אלא גם בעקבות שחקני אסי גלבוע שמרכיבים קבוצה טובה וידועה בעיקר בחוזקתה בחלק ההתקפי. 

המשחק מול הפועל ירושלים היה מעניין מאוד ועל אף שהסתיים בתיקו מאופס ראינו בו לא מעט אירועים מעניינים. מבחינת יכולת מקצועית על כר הדשא אפשר להגיד שהייתה חלוקה כשהמחצית הראשונה הייתה כולה של הגלבוע והשנייה של האורחת הירושלמית. 

המעניין היה לראות את ההתמודדות של המאמן רז משולם עם חיסורים משמעותיים בסגל שלו ביניהם שי כנפי, עידן שפשה ואימרי זייד המורחק כשבהרכב שבחר לעלות הוא הציב את צמד שחקני ההתקפה המוכשר מוחמד קנוואתי ומוחמד פודי כמגנים. 


סגל חסר לגלבוע / צילום: איהאם ג'בארין

ההרכב המפתיע כמעט והצליח לו ובגדול אמנם במחצית השנייה הודות לשוער איתי שאול שרשם הצלה מצוינת לכדור עונשין של עבד ג'בארין הוא לא נענש וספג שער. בנוסף, העובדה שמוחמד פודי תופקד כמגן לא הפריעה גם לו לכבוש את אחד השערים המרשימים עוד בתחילת המחצית הראשונה בבעיטה רחוקה מזווית קשה לתוך שער האורחת אלא שהשופט שרק לנבדל ופסל את המהלך. 

בסופה של ההתמודדות בגלבוע יצאו עם נקודה יקרה להמשך המאבקים מול קבוצות התחתית וסדרת המשחקים הקשה שמצפה להם כשהם נמצאים עם מאזן 28 נקודות בעוד מגדל העמק שאותה יפגשו בסדרה הקרובה ונמצאת במקום אשר מוביל למבחנים מחזיקה במאזן של 23 נקודות. 


מוחמד פודי / צילום: איהאם ג'בארין

מוחמד קנוואתי אמר ליאללה ספורט לאחר המשחק: "הייתה חוויה שונה לשחק כמגן אבל אני מרגיש שכן הצלחתי לבוא לידי ביטוי והיינו אפילו יכולים לנצח. למרות שהיינו בסגל חסר ובלי שני שחקנים חשובים מאוד בהגנה השגנו נקודה ממשחק קשה נגד קבוצה מהטובות בליגה ויש לנו עוד סדרה קשה לפנינו כשהמטרה ברורה והיא לברוח מהתחתית. אני מאמין בקבוצה שלנו".


מוחמד קנוואתי / צילום: איהאם ג'בארין 


כתבות נוספות