איחוד בני ג'ת קרובה לפלייאוף, שמשון כפר קאסם קרובה להכריע את סיפור העלייה

ליגה ב' דרום: בני ג'ת מתקרבת לפלייאוף, שמשון כפר קאסם קרובה לסגור את סיפור העלייה.

הפועל איחוד בני ג'ת יצאה למשחק חוץ קשה נגד מכבי עמישב פ״ת אשר מטרתו להבטיח את מקומה בפלאיוף העליון. המשחק התחיל טוב דווקא מבחינתה של קבוצה הביתית שעלתה ליתרון מוקדם כבר בדקה ה-6'. עמישב המשיכה לתקוף את השער של מוחמד נאיף, שקיבל הזדמנות להוכיח עצמו במשחקים האחרונים של קבוצתו במדיה שימש עד כה כשוער שני, וגם הפעם הוא עמד במבחן ועצר התקפות אשר היו עלולות להגדיל את היתרון של המארחת.

לוקח את ההזדמנות בשתי ידיים. מוחמד ותד

המומנטום אמנם היה בדקות אלו של עמישב, אך חניכו של מוחמד עוודי התעוררו בזמן והחלו לתקוף כשבדקה ה-15' אובי עומר הרים כדור לשחף נעימי שדחק פנימה והשווה את התוצאה ל1-1 בין הקבוצות. ג'ת, שנמצאת במומנטום מצוין במשחקים האחרונים, המשיכה במומנטום שלה ובדקה ה-30' היה זה שוב אובי עומר שהצטיין עם בישול נוסף הפעם לאבי חי שגם הכריע את תוצאת המחצית הראשונה 2-1 לאיחוד בני ג'ת.

במחצית השנייה ג'ת כבר השתלטה על המשחק ומצדה של המארחת ספגו צרה נוספת כשנותרו בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-58'. ג'ת מצדה המשיכה לתקוף כשהיא מנצלת את היתרון המספרי שלה ובדקה ה-65' מצטיין המשחק ללא עוררין אובי עומר רשם את הבישול השלישי והפעם לחלוץ המחליף אור אליהו שהכריע את תוצאת המשחק הזה 3-1 לאיחוד בני ג'ת. שחקני ג'ת במחווה מרגשת הקדישו את הניצחון לחברם בקבוצה אבי חי ומאחלים לאמו החלמה מהירה.

קרובים לפלייאוף. שחקני ג'ת

במשחקים נוספים שמשון כפר קאסם ממשיכה בשלה וקרובה לסגור את עניין העליה כשניצחה בביתה 2-0 את פרדסיה, צעירי טייבה אכזבה בתיקו 0-0 נגד רו״ח תל אביב ושמשון בני טייבה מתרחקת מהפלייאוף לאחר שהפסידה 2-0 לשמשון תל אביב.

#שמשוןכפרכקאסם #שמשוןבניטייבה #בניגת

כתבות נוספות