בני סכנין ניצחה את מ.ס אשדוד במשחק הבכורה בדוחא

ניצחון בכורה לבני סכנין בדוחא כשגברה 2-1 על מ.ס אשדוד. פושה כבש צמד והורחק.

 

בני סכנין אירחה הערב(שבת) באצטדיון בדוחא את מ.ס אשדוד למשחק בכורה במגרשה הביתי לעיניי כ-2500 צופים. בהיבט הסגל, טל בנין החליט להמשיך עם מוגרבי, אבידור, פושה ואזולאי בהתקפה ואילו במקומו של מרשיץ' המורחק פתח איהאב גנאים. בהיבט הסגל הרחב יותר, אין חדש בנוגע לסארי פאלח והוא עדיין לא נכלל בו כמו גם תמבי סגס אך מנגד מי שחזר אליו הוא הוא אמיר חלאילה. 

 

המשחק נפתח עם לחץ מצדה של אשדוד בדקות הראשונות שהצליחה אף להגיע לשני מצבים שאחד מהם, המסוכן ביותר, היה של דור ג'אן ששלח כדור מצוין לקורה. אמנם אשדוד הצטיירה כעדיפה באותן דקות אך מי שהצליחה לעלות ליתרון היא דווקא המארחת סכנין כשבדקה ה-8' פיראס מוגרבי השאיר כדור מצוין לפושה בתורך הרחבה והחלוץ אמנם כמעט ונעצר על ידי הגנת אשדוד אך היה מספיק בכדי לשלוח אותו בבעיטה שטוחה לתוך השער של ג'ראפי וקבע 1-0 לעיני הקהל המקומי לראשונה בדוחא העונה. 

 כובש השער ג'ורדן פושה

צילום: עובאדה אכתילאת

 

בדקה ה-18' פושה העניש את מ.ס אשדוד בשנית כשקיבל בישול מרשים ביותר משלומי אזולאי, השתלט על הכדור ובסיומת מצוינת אחד על אחד מול ג'ראפי הכפיל את היתרון ל2-0 לקבוצתו. היתרון הכפול של סכנין נשמר לשמונה דקות בלבד עד שדן ביטון צימק את התוצאה עם שער משלו והחזיר את קבוצתו למשחק. 

 

בדקה ה-30' לאחר עבירה על פיראס מוגרבי נשרקה בעיטה חופשית לזכותה של סכנין ולאחר תרגיל שניסה לעשות עלי עותמאן כששלח את הכדור חלש פנימה, סכנין איבדה את ההזדמנות להגדיל את היתרון שלה. חלפו דקות בודדות מאז הבעיטה החופשית ושוב סכנין הייתה קרובה למצב מסוכן כשעטאא ג'אבר שלח כדור ארוך מרשים לשלומי אזולאי אך הוא לא הצליח להשתלט עליו ולבסוף איבד אותו לטובת הגנת אשדוד. 

 

 

בדקה ה-43' בעיטה חופשית של אשדוד נעצרה על ידי הגנת סכנין, אך וובה בראון שלח טיל מחוץ לרחבה לכדור החוזר שכמעט היה אחד השערים היפים של אשדוד העונה אלא שעבר מעט מעל השער. שתי דקות לאחר מכן קרן של מ.ס אשדוד הסתיימה בכדור בתוך הרשת של סכנין לאחר ערבוביה בתוך הרחבה ועל אף שקנדיל ניסה לעצור אותו הוא נכנס יחד איתו לתוך השער, אך למזלה של סכנין הקוון הרים דגל לנבדל והשופט פסל את השער והותיר אותה לרדת למחצית ביתרון 2-1. 

 

המחצית השנייה נפתחה שקולה כשסכנין הגיעה לחצאי מצבים ואילו אשדוד הצליחה לסכן את השער בבעיטה חזקה מחוץ לרחבה שנהדפה לקרן. בדקה ה-75' טל בנין ערך חילוף ראשון כשהוציא את יובל אבידור לטובתו של עמראן אלקרינאוי. בדקה ה-80' בני סכנין ספגה הרחקה, שוב, לאחר שג'ורדן פושה ספג כרטיס צהוב שני והורחק, מה שהוצתי את סכנין בעשרה שחקנים בדקות שנותרו.

 

אשדוד לחצה מאוד באותן דקות והגיע למצב אחר מצב על השער של קנדיל והשוער שוב ברצף הצלות מדהימות השאיר את קבוצתו ביתרון. סכנין מצדה הגיעה למצב מסוכן גם היא על אף החיסרון המספרי וזאת בזכות משחק מצויין של פיראס מוגרבי וסכנין הצליחה לרשום ניצחון בכורה בדוחא ולשמח את הקהל הביתי שהגיעה לראשונה העונה לאצטדיון.

 מרשיץ' המורחק ביציע 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload