זלפה חזרה למקום הראשון לאחר ניצחון על מכבי ריינה

זלפה ניצחה 2-0 את מכבי ריינה וחזרה למקום הראשון. חמאדה בועל: "המקום הראשון מגיע לנו והגיע לנו מתחילת העונה, לא ניתן לאף אחד לקחת אותו בשלושת המשחקים שנותרו".

הפועל בני זלפה אירחה היום(שבת) את מכבי בני ריינה למשחק גורלי על חזרתה למקום הראשון בטבלה. המשחק התקיים במגרש בדלית אל כרמל וזאת לאור השזרוע הנעשה באצטדיון אום אל פחם. המשחק נפתח עם לחץ מצידה של זלפה שהייתה הדומיננטית יותר והעדיפה על פני ריינה שנחשבת לאחת מהקבוצות המסוכנות בליגה ולא בכדי צמודה למאבקי הפלייאוף.

הלחץ של זלפה השתלם לה כשכבר בדקה ה-22' הצליחה לעלות ליתרון מהיר, עודאי מחאמיד בעט כדור מצוין לעבר שער האורחת וחמאדה בועל בקפיצה לעברו הצליח לנגוח במדויק פנימה ולכבוש את השער הראשון בהתמודדות הזו. זלפה הייתה יכולה אף להגדיל את היתרון את רשמה החמצות רבות שכמעט ועלו לה ביוקר.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

צילום: מוחמד(בועז) ג'בארין

את המחצית השנייה ריינה פתחה בצורה טובה יותר ואף השתלטה על המשחק לרגעים רבים כשאווירת שער השוויון הייתה מורגשת אך היא לא השכילה לנצל את המצבים שלה ולכבוש. במהלך המחצית השנייה ביצע נביל אמארה חילופים רבים על מנת לרענן בעיקר את החלק ההתקפי שלו כשבספסל עמדו לרשותו כוח התקפי הכולל את מייזר זועבי, אחסאן חלבי, יניב דרעי ועלי זאמל. מנגד, בצד האורחת עמד סגל קצר במיוחד ועוד נאלצו לבצע חילוף מוקדם של אשרף עתאמללה בעקבות פציעה.

המתח באוויר נמשך עד לתוך תוספת הזמן כשבדקה ה-92' קייס זועבי חתם את ההתמודדות הזו עם שער משלו כשגם הוא נגח פנימה כדור ששלח לו אחסאן חלבי ובכך זלפה השיגה ניצחון יקר שהחזיר אותה למקום הראשון בו הייתה עד שאיבדה אותו במחזורים האחרונים לדבורייה.

שחקני זלפה מול ריינה

צילום: מוחמד(בועז) ג'בארין

כובש השער ואחד ממצטייני זלפה לאורך כל התקופה האחרונה חמאדה בועל אמר ליאללה ספורט לאחר המשחק: "היה לנו משחק קשה מאוד עם קבוצה מבין הטובות בליגה. אני מאוד שמח שהבקעתי שער ועזרתי לקבוצה שלי לחזור למקום ראשון, המקום הראשון מגיע לנו והגיע לנו מתחילת העונה. מעכשיו אף אחד לא ייקח לנו אותו".

על המשך הדרך הוסיף: "יש עוד שלושה משחקים ואנחנו יודעים שכל משחק שלנו יהיה קשה, אבל בעזרת השם ננצח בכולם ונעלה ליגה".

מצטיין. בועל

צילום: מוחמד(בועז) ג'בארין

#הפועלבניזלפה #מכביבניריינה #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות