בסכנין רוצים ניצחון ביתי ראשון בדוחא, אכזבה מאי זימונם של מוגרבי וקנדיל לנבחרת

סכנין תפתח הערב את סדרת הפלייאוף התחתון במגרשה הביתי דוחא. בקבוצה מאוכזבים מאי זימונם של קנדיל ומוגרבי לנבחרת ישראל.

אחרי תקופה ארוכה של יותר מחצי שנה בני סכנין חוזרת הערב לאצטדיון דוחא ובו תארח את מ.ס אשדוד. סכנין, שהתחילה את העונה במגרש בעכו בגלל עבודות שיפוצים בדוחא, ספגה מכה כלכלית קשה כתוצאה מהמעבר לעכו אשר פגע בהכנסות הקבוצה ובכמות הקהל שהייתה מגיעה לשם. בנוסף לכך, אנשים בקבוצה חושבים שדוחא הוא מגרש ביתי לכל דבר , "הוא מבצר עבור הקבוצה שלנו ואם היינו מתחילים את העונה בדוחא היינו שווים לפחות עוד 7 או 8 נקודות" כך סיפרו.

במחזור האחרון סכנין סיימה את משחקי הסיבוב השני כשהיא במקום התשיעי עם 30 נקודות והיום היא תפגוש את אשדוד למשחק שיפתח את סדרת הפלייאוף התחתון. גורמים בקבוצה אומרים שהמטרה היא לסיים במקום השביעי, מקום שיכולים להרוויח ממנו מענק כספי נאה שיכול להיכנס לקופת הקבוצה ובנוסף לכך זו תהיה הזדמנות טובה לתת לשחקנים הצעירים את דקות משחק ולהתחיל כבר להתכונן לעונה הבאה כאשר בהנהלה ישנה שביעות רצון מהרכש שהגיע לקבוצה ובמיוחד מרשיץ'(שלא ייקח חלק במשחק היום בעקבות הרחקה) ופושה אשר עזרו מאוד במשחקי המכריעים בשבועות האחרונים.

מרוצים ממנו. מרשיץ'

צילום: עובאדה אכתיאלת

טל בנין אמר לקראת הערב: "לא הייתי בסכנין כשנפתחה העונה אבל אני בטוח שהיציאה מדוחא פגעה בקבוצה גם כלכלית אבל בעיקר מקצועית, זה שונה כשקבוצות מגיעות למגרש הביתי שלך בתוך סכנין עם הקהל הגדול שתומך ורוצה לראות אותך. אין לי ספק שזה יכול להוסיף לנו מימד ובדיוק בתחילת הפלייאוף אחרי שעברנו תהליך של שינוי ויש לי הרגשה שהעובדה שהמגרש מוכן בעיתוי הזה יכול להיות רק טוב לכולם. המסר שלי לקראת הפלייאוף: לא רוצה שחקנים שרוצים לשחק, אלא שחקנים שרוצים לנצח".

לצד האופטימיות, בסכנין קיימת אכזבה מאי זימונם של מחמוד קנדיל ופיראס מוגרבי לנבחרת כאשר גם ברשתות החברתית הקהל הגיב בזעם על העובדה שקנדיל לא קיבל זימון.

שוחחנו עם מספר גורמים מקצועיים על הסוגיה. שוער עבר ומאמן הכדורגל אחמד עבאס אמר על העניין :"אני חושב שמחמוד קנדיל הוא השוער הכי טוב בליגה בשלוש שנים האחרונות. כבר מזמן מגיע לו להיות בנבחרת, הזימונים של אלישע לוי המאמן הלאומי לשעבר היו הזויים ולצערי בארץ הכדורגל מנוהל דרך סוכני השחקנים. בקשר למשחק נגד רומניה, עדיין אין מאמן קבוע לנבחרת (אלון חזן מאמן זמני) ואני מקווה שהמאמן החדש שימנו לנבחרת ייקח את קנדיל בחשבון והזימונים שלו לנבחרת יהיו לפי היכולת של השחקנים ולא לפני הסוכנים שלהם. למחמוד קנדיל מגיע להיות בסגל הנבחרת נקודה".

מחמוד קנדיל

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

עוזר מאמן סכנין לשער איימן חלאילה אמר גם הוא :"הזוי מאוד שלא מזמינים את השוער הכי טוב בליגת העל. הרבה בזכותו ובזכות פיראס מוגרבי שגם במקרה שלו לא מובן לי אי זימונו".

#בניסכנין

כתבות נוספות