משחק קריטי לאחי נצרת מול הפועל פתח תקווה: כל תוצאה מלבד ניצחון תסכן את המקום בפלייאוף

אחי נצרת יוצאת למפגש מול הפועל פתח תקווה. המטרה: רצף ניצחונות וחזרה לצמרת.

חניכיו של שלומי דורה ייצאו היום למפגש קשה מול הפועל פ"ת באצטדיון המושבה(15:00). אמנם על הנייר הפועל פ"ת היא יריבה מהתחתית, כזו שאחי אמורה לעבור בלי להתקשות יתר על המידה, אך בפועל הליגה הלאומית הוכיחה לנו מפתיחתה לגמרי אחרת וההפרש בין המקום השני אותו מאיישת חדרה למקום התשיעי בו נמצאת אחי עומד על שלוש נקודות בלבד וזה אומר כמה שהליגה הזו הפכפכה כשניצחון אחד מעלה אותך לפסגה והפסד אחד מקרב אותך לתחתית.

החיסרון של אחי שבגללו היא גם ממוקמת בתחתית נכון להיום הוא הפרש השערים שלה כשהקבוצה מתקשה מאוד לכבוש שערים וברוב ניצחונותיה האחרונים השיגה את הנקודות בזכות שער ניצחון בודד בדקות הסיום, מה שאסור לה שיקרה היום ואת זה היא צריכה לשנות. באחי יודעים שאין יותר מקום לאיבוד נקודות, אחרת גם מקומם בפלייאוף העליון נמצא בסכנה ועל כך יילחמו היום כשכל תוצאה מלבד ניצחון ומלוא הנקודות לקופה אינה מספקת.

עוד משימה קשה. שחקני אחי נצרת

צילום: איהאם ג'בארין

בהיבט סגל הקבוצה, מי שאחראי על 9 נקודות בזכות שערים מכריעים בשמונת המשחקים האחרונים הוא החלוץ עידו אקסברד ממנו יש ציפיות רבות להשתלב ולסייע בשיפור מאזן הכיבושים של הקבוצה. כמו כן מי שנכנס כמחליף בפעם השנייה במדי אחי הוא הברזילאי אדילסון בהייה שאמנם הגיע לקבוצה בזמן התאוששות מפציעה, אך לאור עברו בליגה הבכירה גם ממנו יש ציפיות רבות.

#אחינצרת #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות