חלוקת נקודות דרמטית בין באקה אל גרבייה להפועל הרצליה

חלוקת נקודות בין באקה אלגרבייה להפועל הרצליה. עידן יוגב הורחק מצד הרצליה, אסלאם מוואסי מצד באקה. חוסני אבו מוך: "הכדורגל היה היום בצד של באקה, ההרחקה של אסלאם מוואסי כואבת לי יותר מהתיקו. לא נוריד הילוך מול אכסאל". 
 

באקה אלגרבייה ששואפת להשיג מקום בפלייאוף העליון לקראת סוף העונה, אירחה היום (שישי) את הפועל הרצליה שלאחרונה מאבדת גובה. המשחק נפתח בקצב מצוין ושתי הקבוצות עלו לכר הדשא כדי לשחק כדורגל שמח והתקפי. האורחים מהרצליה הכתיבו את שיטת המשחק המסודרת שלהם עם דקות הפתיחה וזה השתלם לה בגדול כאשר יואל אבוחצירה קיבל כדור ארוך מאגף ימין, השתלט מצוין בתוך הרחבה ובעט כדור שטוח לפינה הרחוקה שהכניע את מייק חכים וקבע 1:0 מהיר להפועל הרצליה.

 צחי טיאר ושחקני באקה בפתיחת המשחק

צילום: הדף הרשמי הפועל באקה


באקה התעוררה אחרי השער וניסתה להשיג שער שוויון מהיר אבל דלה ימפולסקי החמיץ הזדמנות נפלאה להשוות כאשר החמיץ מארבעה מטרים ושלח את הכדור רחוק מעל לשער. המארחים הגבירו את קצב המשחק ההתקפי שלהם ובדקה ה-27' סארי חאג׳ יחיא ניצל טעות איומה בהגנה של האורחת ואיזן ל-1:1 שמגיע לבאקה.


מיד עם פתיחת המחצית השנייה חמודי סמאר פינה את מקומו לעשאהל בן שבת ובאקה המשיכה להראות עדיפה על פני הרצליה והגיעה להמון הזדמנויות אבל ללא סיומת יעילה כאשר הבעיטות של ימפולסקי ואופק יפרח החטיאו את המסגרת. בנוסף לזאת, השוער של הפועל הרצליה, דורון רזינקוביץ׳ הצטיין במהלך המחצית השנייה כשהדף שלוש הזדמנויות מצוינות לבאקה שהייתה יכולה לנצח את המשחק אך למרבה הפלא לא הצליחה לנצל את המצבים שלה ואת היתרון המספרי שלה בעקבות הרחקתו של עידן יוגב. 


לקראת סוף המשחק גם באקה אלגרבייה נותרה בעשרה שחקנים כאשר אסלאם מוואסי קיבל צהוב שני שהעלה טענות על כך שלא היה מוצדק אבל השופט היה נחרץ בדעתו כשראה שמוואסי עיכב את חידוש המשחק המהיר כשנגע בכדור באמצע המגרש לאחר ששמע את השריקה. 

 ייעדר מול אכסאל. מוואסי

צילום: איהאם ג'בארין


המשחק הסתיים בתיקו 1-1  כשבאקה מצדה במשחק מצוין שהחמיצה הזדמנות אדירה לצמצם את הפער מעירוני טבריה שהפסידה למגדל העמק ומהפועל ירושלים שאיבדה שתי נקודות מול אסי גלבוע לקראת סוף המשחק כאשר עבד ג׳בארין לא הצליח לכבוש מהנקודה הלבנה. חלוקת הנקודות בין שתי הקבוצות משאירה את באקה אלגרבייה במקום השביעי כשבמאזנה 34 נקודות.

 

יו"ר הפועל באקה חוסני אבו מוך אמר לדף הרשמי של הקבוצה בסיום המשחק: "הכדורגל היה היום בצד של באקה ופספסנו בין 5-6 הזדמנויות ולא ניצלנו אותן. לגבי האדום של איסלם, השופט היה חלש ואיטי מאוד. הוא עצר המון התקפות לבאקה וכאב לי האדום של השחקן המוביל שלנו איסלאם יותר מהתיקו. לא נוריד הילוך נגד איכסאל ונלך לעשות שם תוצאה טובה".

 

 חוסני אבו מוך ויוסף עוואדי לפני המשחק

צילום: הדף הרשמי הפועל באקה 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload