אכסאל ניצחה את בית שאן ושמרה על הפער בפסגה: "יודעים שכל משחק מול קבוצת תחתית יהיה קשה"

אכסאל ניצחה את בית שאן ושמרה על הפער בפסגה. בן מלכה כבש ראשון, ניר אברג'יל ומועמר קראקרה הוסיפו. המארחת רק צימקה בדקות הסיום. אבו סאלח: "יודעים שכל משחק מול קבוצת תחתית יהיה קשה. אנחנו במקום הראשון וזה אומר שאנחנו הטובים ביותר".

המוליכה הפועל אכסאל פגשה היום את הפועל בית שאן אשר נמצאת במקום אחד לפני האחרון המוביל לליגה ב'. אכסאל, שנמצאת במקום הראשון במרחק של ארבע נקודות מאום אל פחם, ידעה שהמשחק הזה הוא מוקש וזאת בעקבות בגלל מצבה של בית שאן שרוצה להישאר בליגה ונמצאת עמוק במאבקי התחתית.

כ-400 אוהדים הגיעו למגרש בבית שאן במטרה לעודד את קבוצתם שנמצאת חזק במאבק על העליה לליגה הלאומית. לפני המשחק ובמהלך החימום נפצע חן ידען כשספג מכה בגבו והיה אמור לפתוח בהרכב, מי שמילא את מקומו הוא שחקן הרכש ניקולס פלצ'וק.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

המשחק נפתח בצורה חלשה של שתי הקבוצות ועברה כמעט חצי שעה ללא איומים על השער או אפילו חצי הזדמנות מצד שתיהן עד שהגיע בן מלכה מצטיין המשחק של אכסאל ללא עוררין שלקח כדור, עבר שחקן ובעט מ-30 מטרים כדור שאמנם פגע בהגנת בית שאן אך מלכה המשיך עם בעיטה חזקה לרשת וקבע יתרון 1-0 לקבוצתו.

לאחר השער הראשון אכסאל השתלטה על המשחק, התחילה להניע את הכדור ולאיים על שערה של בית שאן. במחצית השנייה אכסאל השתחררה הרבה אמנם בעשרים הדקות הראשונות לא הגיעה למצבים אך עמדה טוב על המגרש. בדקה ה-80' שחקני אכסאל ביצעו מבצע נהדר בסיומו הכדור הגיע למועמר קראקה שבישל לניר אברג'יל והחלוץ הכפיל את היתרון 2-0 לטובת אכסאל.

בדקה ה-89' מועמר קראקרה חטף כדור באמצע המגרש מסר לבוארון, שהחזיר לו עד שקראקרה הצליח לעבור שני שחקנים ולכבוש שער אחרי היעדרות ארוכה מהמגרשים בעקבותיה נרשמה לו בצורה ארוכה של כיבוש. בדקה ה-90' נרשמה טעות בהגנת אכסאל אותה ניצל טל דגן שבעט כדור לשער ריק וצימק את התוצאה.

בסיומו של המשחק אכסאל חגגה תוספת של שלוש נקודות חשובות לקופה ששומרות על פער ארבע הנקודות מאום אל פחם שנושפת בעורה וניצחה במגרש מקביל.

כובשי השערים של אכסאל

שחקן אכסאל חוסאם אבו סאלח אמר בסיום: "לפני כל משחק נגד קבוצות מהתחתית יודעים שיהיה קשה. אנחנו יודעים שהמאבק מול אום אל פחם צמוד, הם קבוצה טובה וחזקה אבל כך גם אנחנו עם הניסיון שלנו. אנחנו במקום הראשון וזה אומר שאנחנו הכי טובים ומקווים שעד המשחק מולם נהיה גם בפער גדול יותר".

על חזרתו של חברו לקבוצה מועמר קראקרה: "היה חסר לנו ואם הוא היה איתנו קודם היינו עכשיו עם יותר 5 או 6 נקודות"

#הפועלאכסאל #הפועלביתשאן

כתבות נוספות