לראשונה העונה: הפועל שפרעם תפגוש את הפועל רובי שפירא

בפעם הראשונה העונה הפועל שפרעם תפגוש את הפועל רובי שפירא. מג'די חלאילה: "הלחץ יותר עליהם מאשר עלינו, אנחנו רוצים לסיים את העונה כמה שיותר גבוה ובטעם טוב. תמיד זוכרים את הסוף".

הפועל שפרעם תפגוש מחר(שישי) לראשונה העונה את הפועל רובי שפירא חיפה. כזכור, המפגש בין השתיים במסגרת הסיבוב הראשון לא התקיים וזאת בעקבות מצבה הקשה של שפרעם שהוביל לכך שרשמה אירוע חסר תקדים בו לא הופיעה למשחק ליגה. אז, הפועל רובי שפירא הייתה במומנטום שלה ומצידה קיבלה ניצחון טכני על קבוצה שלא מעט כבר הספידו וצפו לה כניסה להליך פירוק.

 שחקני הפועל שפרעם

צילום: חליל חאדר

מאז ועד היום שתי הקבוצות עברו כברת דרך ארוכה. שפרעם מצדה הצליחה להתאושש ואף עברה מסע נפלא בו הבטיחה את הישארותה בליגה מוקדם מהצפוי ואף הגיע לשיא אישי כשרשמה הופעה מרשימה ביותר מול עירוני ק"ש מליגת העל במהלך המסע הנפלא בגביע. "רובי שפירא" מצדה שהובילה את טבלת הליגה לאורך כל הסיבוב הראשון, נכנסה למשבר וכיום ממוקמת רביעית כשהתרחקה מהמקום הראשון עד לפער 9 נקודות וכעת זקוקה לכל נקודה על מנת לשמור על מקומה בפלייאוף ולהתקדם מעלה. בהיבט סגל הקבוצה, חאלד קאסום ייעדר בעקבות צבירת כרטיסים צהובים. 

שוער הפועל שפרעם ואחד השחקנים הבכירים והמשמעותיים בסגל שלה מג'די חלאילה אמר ליאללה ספורט לקראת ההתמודדות בין השתיים: "נשארנו בליגה כך שמחר בטח נבוא יותר רגועים, יותר שקטים. מבחינה מקצועית אנחנו גם יותר מאומנים בבית שלנו אבל הבעיה שקשה לשחק במגרש שלנו, אז מי שיהיה יותר אגרסיבי ייקח את נקודות. אין פייבוריטית, הלחץ יותר עליהם מאשר עלינו בגלל המצב שבו הם נמצאים אבל בכדורגל אי אפשר לדעת כלום הכל פתוח".

מג'די חלאילה

צילום: חליל חאדר

על היריבה הפועל רובי שפירא הוסיף: "הם בתקופה לא כל כך טובה אבל זה לא מעניין אותנו אנחנו מסתכלים איך לסיים כמה שיותר גבוה את הליגה כי תמיד זוכרים את הסוף. עם כמה שאומרים שהם חלשים הם קבוצת איכותית, הם קבוצה טובה פשוט בתקופה לא טובה. מבחינתנו האישית אנחנו כבר השגנו את המטרה להישאר בליגה מוקדם מהצפוי אחרי ההכנה הלקויה והסגל החסר ואנחנו רוצים לסיים את זה בטעם טוב. באים ליהנות".

#הפועלשפרעם #הפועלרובישפירא #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות