טירה מתכוננת למפגש מול אום אל פחם. מחאג'נה: "שם את הרגשות בצד, חושב כל יום על המשחק הזה ורו

טירה מתכוננת למפגש מול השכנה אום אל פחם ורוצה להבטיח את הישארותה בליגה. מוחמד מחאג'נה: "בכל יום חושב על המשחק הזה, רוצה רק ניצחון. משחק מול העיר שלי? לא מתעניין בזה, שם את הרגשות בצד עד סוף המשחק". אבו ענזה סובל מדלקת וצפוי להיעדר.

מ.ס טירה תארח מחר(שישי) במגרשה הביתי את שכנתה הפועל אום אל פחם לדרבי מסקרן כאשר לכל אחת מהן מטרות משלה. טירה מצידה לאחר פתיחת עונה קשה במיוחד, רוצה להבטיח את הישארותה בליגה ולהימנע מצניחה למקום המוביל למבחנים. מנגד, אום אל פחם במומנטום נפלא שנמצאת במרחק 4 נקודות בלבד מהמוליכה הפועל אכסאל, רוצה להתקדם למקום הראשון ולהשיג את מטרת עליית הליגה ההיסטורית.

 רוצים להמשיך במומנטום. שחקני אום אל פחם

צילום: איהאם ג'בארין 

בהיבט סגל הקבוצות, טירה מגיעה בהרכב חסר ללא בן בן שושן שעבר פציעה קשה של קרע ברצועה הצולבת וללא הקשר שלום אדרי שירצה עונש הרחקת צהובים ואלו שני חיסורים משמעותיים ביותר עבורה. מה שכן, טירה הצטיינה לאחרונה במשחק ההגנה שלה כשספגה בכל שמונת המשחקים האחרונים שלה 2 שערים בלבד. מבחינתה של אום אל פחם, מוראד אבו ענזה עבר השבוע בדיקות שהצביעו על דלקת בברכו והוא הונחה לנוח כ-10 ימים ולא ייקח חלק במשחק. חצי נחמה לאום אל פחם היא שלא מדובר בקרע או פציעה קשה.

 חסרונות משמעותיים / צילום: איהאם ג'בארין

בלם מ.ס טירה מוחמד מחאג'נה, שהוא גם תושב אום אל פחם, אמר ליאללה ספורט רגע לפני המשחק מול קבוצת עירו: "אני לא מתעניין בזה בכלל, אני מתרכז רק מטרה של הקבוצה שלי וזה להתרחק כמה שיותר מהר מהתחתית ולהתקדם למעלה בטבלה, בכלל לא חושב על זה שמשחק נגד קבוצה מהעיר שלי. מי שרוצה להצליח ולהתקדם צריך להניח את הרגשות בצד כשהוא עולה למגרש". 

מבחינת ספיגת שערים, הנתונים שלכם מדהימים. איך עשיתם שינוי כזה מקצה לקצה? 

"אחרי פתיחת עונה שאנחנו לא רוצים לזכור בכלל, התחזקנו ואני חושב שאם במהלך כל המשחקים היה לנו קצת מזל אפילו היינו בפלייאוף עליון עכשיו אבל זה הכדורגל. מבחינת ההגנה לקבוצה שלנו יש משחק הגנתי טוב ולא רק שחקני ההגנה בעצמם, יחד עם סמארה אנחנו עושים עבודה טובה ונהנים. גם מחר באים ליהנות"

בורג משמעותי בהגנת טירה. מחאג'נה

צילום: איהאם ג'בארין

ואיך ההגנה שלכם תתמודד עם התקפה שנחשבת מהטובות בליגה?

"ההתקפה שלהם אולי אחת הטובות בליגה אבל גם לנו יש שחקני הגנה אולי הכי טובים בליגה כך שמבחינת התמודדות אני לא חושב שיש מישהו שהוא מעל הליגה. אני מגיע כרגיל למשחק כמו כל משחק אחר ואעשה את העבודה שלי" 

עברת פציעה לאחרונה שכדי לעבור אותה קיבלת הרבה עזרה מהנהלת הקבוצה  "ההנהלה התייחסה אליי מדהים והטיסה אותי ללונדון כדי לטפל בפציעה שלי, אי אפשר למצוא מקום כמו בטירה. זה מדהים ואני מחזיר להם על המגרש" 

האם תיקו יספק את טירה במפגש הזה? 

"כל נקודה בליגה הזו חשובה אבל שלא תהיה טעות, אנחנו באים אך ורק לנצח. גם כשאני בבית לבד יום ולילה וחושב עם עצמי אני חושב על המשחק ורוצה רק ניצחון, יהיה להם קשה לשבור את סטטיסטיקת ספיגת השערים שלנו אבל אנחנו נגיע צנועים למשחק הזה ונקווה לעמוד במטרה. אם נצליח לקחת את שלוש הנקודות זה יהיה צעד משמעותי מאוד עבורנו להמשך הדרך". 

 יגיעו לתמוך בקבוצתם מול השכנה אום אל פחם

צילום: איהאם ג'בארין

#הפועלאוםאלפחם #מסטירה

כתבות נוספות