שער ניצחון של עלי כנאנה מול קבוצתו לשעבר העלה את נצרת עלית למקום הרביעי: "שואף להגיע לליגת העל&

שער ניצחון של עלי כנאנה מול קבוצתו לשעבר העלה את נצרת עלית למקום הרביעי: "שואף לשחק בליגת העל אבל בינתיים מרוכז במטרה להישאר בפלייאוף העליון עם נצרת עלית, אני שמח שעברתי לפה. נשר קבוצה טובה אבל סובלת מחוסר אמונה".

עלי כנאנה בן ה-21 תושב הכפר יפיע, הוא אחת התגליות של הליגה הלאומית מפתיחת העונה. החלוץ הצעיר ששיחק בעירוני נשר ועבר להפועל נצרת עלית, מוכיח ממשחק למשחק כמה פוטנציאל טמון בו ורק אמש(שלישי) כבש שער ניצחון לקבוצתו ודווקא מול אותה נשר שעזב לפני כחודשיים.

שוחחנו עם כנאנה על התקופה האחרונה וראשית על שער הניצחון והמשחק שנערך אתמול מול עירוני נשר: "היה לנו משחק קשה, הם עשו הגנה טובה וגם הגיעו למצבים אבל אנחנו היינו סבלניים לא נלחצנו ובסוף השער שלי הגיע".

איך הרגשת לשחק מול נשר ולהבקיע מולה שער ניצחון שבניצחון שגם חתם עבורה שיא שלילי?

"נשר קבוצה שמגיעה למצבים אבל סובלת מחוסר אמונה, הם היו יכולים לנצח בהרבה משחקים אבל לא מאמינים שהם יכולים לעשות את זה ונראה שזו הבעיה. באופן אישי עברתי משם ברצון משותף שלי ושל ההנהלה, השיקול שלהם היה כלכלי ושלי היה להתפתח במקום אחר כי בנשר מאוד קשה במצב הנוכחי".

יש לו פוטנציאל גדול. כנאנה במדי נשר

מרגיש שעשית בחירה טובה במעבר להפועל נצרת עלית?

"אני מרוצה מאוד בנצרת עלית, עשינו הישג מצוין של חמישה ניצחונות, תיקו והפסד בשבעת המשחקים האחרונים ואנחנו ממוקמים במקום הרביעי. גם מבחינה חברתית יש אווירה טובה וצורת המשחק בקבוצה עוזרת לי להביע את עצמי".

מה המטרה שלך? לאן עלי כנאנה רוצה להגיע?

"המטרה שלי להגיע לליגת העל בסופו של דבר אבל לא יודע אם בשנה הבאה או אחריה, בינתיים לטווח הקרוב אני רוצה לסיים בפלייאוף העליון בנצרת עלית"

פלייאוף עליון? כי בנקודת הזמן הזו נצרת עלית גם יכולה להצהיר יותר מזה

"הליגה הלאומית צפופה, שני הפסדים ואתה יכול למצוא את עצמך למטה, אנחנו נשארים עם המטרה לתפוס מקום בפלייאוף".

#עירונינשר #הפועלנצרתעילית

כתבות נוספות