צ'אנס אחרון: אחי נצרת מארחת את הפועל רמת גן בעילוט

אחי נצרת תארח הערב את הפועל רמת גן בעילוט. אקסברד:"הדרבי מאחורינו". ההנהלה והקהל זעמו על קבלת דו"חות מעיריית נצרת עלית לאחר המשחק באצטדיון גרין. 

אחי נצרת תארח היום במסגרת מחזור אמצע השבוע בליגה הלאומית את הפועל רמת גן. אחי, מגיעה להתמודדות הערב לאחר ההפסד בדרבי האחרון שהיה צורם מאוד. ההנהלה השחקנים שידרו שקט, אבל אווירת כאב הייתה בחדר ההלבשה. הקהל הגיע בהמוניו, האווירה ביציע הייתה מחשמלת והכל היה מוגש לאחי כדי לבסס את מעמדה כאחת המתמודדות לעלייה, אך בשעת המבחן הכל התפוצץ וההפסד היה מאוד קשה. יום לאחר מכן אחי התעודדה מיתר תוצאות המחזור כאשר היא ממוקמת במקום התשיעי עם 38 נק' במרחק 5 נקודות ממקום שני ובכך קיבלו הערב עוד הזדמנות לחבור לצמרת כאשר יודעים שאין מצב לשמוט עוד נקודות אם בכלל רוצים להמשיך לדבר על פלייאוף העליון ולא על העלייה. חלוץ אחי נצרת עידו אקסברד העביר את המסר לקראת הערב בחדות כשאמר: "המשחק חשוב כמו כל משחק והדרבי כבר מאחורינו, מסתכלים קדימה".  אפשר להבין שהשחקנים מבינים את גודל ההזדמנות שניתנה להם לתקן היום בתקווה שניצחון ביתי היום יחזיר את השמחה ואפילו הסיכויים לעלות , מה שכמעט אבד לחלוטין לאחר ההפסד בדרבי.  

אסור לאבד יותר נקודות / צילום: איהאם ג'בארין 

ואם חשבתם שבאחי יצאו מהמשחק נגד נצרת עילית מתוסכלים רק מהתוצאה, אז לא. עם סיום המשחק ביום חמישי לאחר שהאוהדים יצאו מהמגרש, הם קיבלו דוחות חנייה מטעם עירית נצרת עילית. הקהל קיבל בזעם את דוחות החנייה אחרי שקיבלו הודעה מאת ההנהלה שיש תיאום עם הנהלת נצרת עילית והעירייה שם לגבי הסדרי חנייה בגלל כמות הקהל שאמורה להגיע. אוהדים מקהל אחי נצרת שלחו לאתר יאללה ספורט הודעה מטעם חוג האוהדים וחברי ההנהלה באחי ובה נמסר: "לפני המשחק התקיימה ישיבה בין הנהלת אחי נצרת והנהלת הפועל נצרת עלית והעלינו נושא הדוחות והנהלת נצרת עלית בשיתוף פעולה עם עיריית נצרת עלית הבטיחו לנו שפקחי העירייה לא יתנו דוחות חניה לאוהדים ולא יתעסקו בנושא הזה בכלל, לא הגיוני לצאת מהמשחק לראות עשרות דוחות על המכוניות בסכומים של 250 ו 500 שקל וזאת כשידוע שבאצטדיון גרין יש חניון קטן ולא מספיק לכל המכוניות ואז אין ברירה לאוהדים שלנו איפה לחנות  ואני פונה להתאחדות לכדורגל להתערב בנושא הזה ואנחנו כהנהלה יחד עם ראש עיריית נצרת מר עלי סלאם וכל האוהדים שספגו דוחות פונים לבית המשפט ותובעים אותם. אנחנו(הקהל) והנהלת נצרת עלית בקשר טוב ומבקשים מהם גם להתערב בנושא הזה בכדי לבטל את כל הדוחות".

אחד מהדו"חות שספגו האוהדים


כתבות נוספות