צעירי כפר כנא הגישה ערעור לבית הדין בנושא קיום המשחק מול מכבי שפרעם

צעירי כפר כנא הגישה ערעור בגין קיומו של המשחק מול מכבי שפרעם, בית הדין העליון צריך לקבוע האם יתקיים משחק. מאג'ד עואודה: "שואפים לנצח על כר הדשא ולא בבית הדין אבל צריכה להתקבל החלטה בעקבות הקשיים שלנו". 

בית הדין בהתאחדות לכדורגל קיבל אמש(ראשון) את הערעור של צעירי כפר כנא בעקבות ההחלטה שהייתה בשבוע שעבר ובה נקבע כי יתקיים משחק חוזר בין צעירי שפרעם לכפר כנא וביום רביעי הקרוב צפוי בית הדין העליון לקבל החלטה סופית בנושא.

כידוע, המשחק בין שתי הקבוצות לא התקיים לאחר שחברת האבטחה לא הגיעה למגרש, דבר שמנע את קיום המשחק. לאור החלטת על קיומו של משחק חוזר באמצע השבוע, בכפר כנא טענו שהם לא יכולים להופיע למשחק בגלל שמדובר בהוצאות ותיאומים מראש בעקבות העובדה שהקבוצה מורכבת משחקני רכש רבים שגם מבקשים תוספת בשכר על הוצאות הנובעות מקיום המשחק במועד אחר, כאשר מתלווה לקבוצה גם רופא, חובש ועליה לשאת בהוצאות נסיעה נוספות, כך נטען בפני בית הדין. 

 שחקני רכש רבים עוד נשארו. צעירי כפר כנא

יו"ר כפר כנא מאג'ד עואודה אמר לאתר יאללה ספורט: "הגשנו ערעור והוא התקבל, כעת אנחנו מחכים להחלטה הסופית. אנחנו רוצים לשחק אבל קשה לנו היה לשחק ביום שלישי , לא תמיד השחקנים פנויים בימי השבוע ובמיוחד שחקני הרכש לא תמיד זמינים וחלק מהשחקנים דורשים פיצוי כספי על ההגעה למשחק ביום שלישי. עתרתי לבית הדין שנענה לבקשה וביום רביעי תתקבל החלטה או משחק חוזר עם פיצוי כספי או ניצחון טכני". 

על האפשרות שיקבלו ניצחון טכני הוסיף עואודה: "אנחנו שואפים לנצח על כר הדשא, אבל אם ניקח את הנקודות בבית הדין זה עוד תוספת". 

 מג'ד עואודה(מימין)

בנושא אחר, בכפר כנא מרוצים לאחרונה מהתוצאות ומאמינים שהקבוצה תפתיע במבחנים. בנוסף לכך ישנה שביעות רצון משחקני הנוער שמשתלבים מצוין בקבוצה הבוגרת והפכו לשחקני הרכב ועל כך אמר מאג'ד עואודה: "אני מרוצה מכך שחקני הנוער מפתיעים ומגלים כישרונות ונלחמים ומגיע להם, פחות מרוצה כי רציתי לעלות לליגה א' ושהם ישתלבו בליגה יותר מקצוענית  אבל לא הצלחנו, אולי נצליח עכשיו דווקא עם השחקנים הצעירים ושחקני הבית. מדובר בשחקנים שעובדים קשה למען המועדון, המאמן שמכיר אות היטב וההנהלה שתומכת בהם".  ביום שישי הקרוב תפגוש כפר כנא את נועלת הטבלה אחי עכו וניצחון יכול לבסס את מעמדה בחמישייה הראשונה לקראת שלב הפלייאוף. 

#צעיריכפרכנא #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות