חאתם עבד אלחמיד: "לא מחכה שיגידו עליי דברים טובים כדי לשחק טוב. אנחנו עושים עבודה טובה כקבוצה&q

חאתם עבד אלחמיד לאחר הניצחון של ב"ש על בני סכנין: "היו לנו אנרגיות טובות ושמח שניצחנו. הביקורות? לא מסתכל על מה שאחרים אומרים, לא מחכה שיגידו עליי דברים טובים כדי לשחק טוב". 

הפועל ב"ש עשתה אמש(שבת) צעד משמעותי שנתן לה ביטחון לקראת פתיחת שלב הפלייאוף לאחר שניצחה 2-0 את בני סכנין. לצד השמחה הגדולה במועדון מהנגב, נאלצו להתמודד עם פציעתו של הבלם מיגל ויטור כבר בדקה ה-6' של המשחק. מי שקיבל קרדיט בהרכב של ברק בכר אמש הוא הבלם חאתם עבד אלחמיד אשר הפגין יכולת טובה לאורך כל המשחק, דבר שסייע לקבוצתו להשלים את המשימה ולבטח בעקבות המכה של ויטור. 

חאתם עבד אלחמיד התייחס לניצחון שהעמיד את קבוצתו במקום הראשון בתום הסיבוב השני של הליגה: "האנרגיות של כל השחקנים היו טובות היום, הרבה יותר מהחצי השני מול בית"ר. אנחנו כקבוצה עושים עבודה טובה ושמח שניצחנו היום". 

חאתם עבד אלחמיד

בנושא הביקורות שספג: "אני לא זוכר שהקבוצה ספגה לאחרונה גול ישירות בגללי ואי אפשר להאשים שחקן כזה או אחר, אנחנו עושים משחק הגנה כקבוצה. אני לא מסתכל על מה שאנשים אחרים אומרים, אני היחיד שמעריך את עצמי אני לא מחכה שאנשים יגידו עליי דברים טובים כדי לשחק טוב".

על כך שקבוצתו נכנסת לשלבי הפלייאוף במקום הראשון: "אני במעמד שונה עכשיו, עברתי מקבוצה שנאבקה על ירידה בעונה שעברה לקבוצה שנאבקת עכשיו על אליפות וזה מה שרציתי. בשביל זה באתי. מקווה שבסוף העונה גם שנסיים במקום הראשון". 

על היכולת הטובה אותה הציג במשחק: "זה לא המשחק הראשון הטוב שלי אבל יש כאלה שבחרו להתעלם מזה ולהתרכז רק במשחקים הפחות טובים שלי, אני אמשיך לתת 100 אחוז כמו בכל אימון ובכל משחק ובדרך שלי". 

#הפועלבארשבע

כתבות נוספות