כאוכב ניצחה את ממב"ע והחזירה את הפער בפסגה, אסעד עמשה כבש והצטיין מול קבוצתו לשעבר

הפועל כאוכב גברה 0:1 על בני ממב״ע ועשתה צעד ענק לעבר העלייה. אסעד עמאשה, אקס ממב"ע, כבש והצטיין.

מוליכת הליגה הפועל כאוכב התארחה היום אצל בני ממב״ע הגולן כשעל כתפייה מוטל הרבה לחץ בעקבות הפער בינה לבין המקום השני, כפר מנדא עמד על שתי נקודות בלבד. לפני פתיחת המשחק אסעד עמאשה, קיבל זר פרחים מקבוצתו לשעבר כהוקרה על תרומתו הגדולה לבני הגולן.

המשחק נפתח בקצב מצוין כשברקע נשמעים התשואות של הקהל האדיר שהגיע מכאוכב כדי לתמוך בקבוצתם. האורחים פתחו בצורה התקפית והניעו את הכדור בשקט עד שבדקה ה-25' אסעד עמאשה, האקס של בני ממב״ע, שלח בעיטה ראשונה למסגרתו של אייל ואקרט שקלט את הכדור.

לאחר מספר דקות ג׳ואד אבו סאלח רשם עוד החמצה של בני הגולן כשהגיע לבדו מול אחמד שולי אך השני בהדיפה יוצאת מהכלל הציל את החניכים של איימן חלאילה. מיד לאחר מכן המוליכה הגבירה הילוך אבל הבלם של בני הגולן, אמיר ערמון, הציל את קבוצתו כשהרחיק את הכדור מהקו. בדקה ה-34' הגיע האיום הראשון של המארחים כשעאמר אבו ג׳בל חטף את הכדור ובעט לשער, מאג׳י אבו ג׳בל הגיע לריבאונד אבל פספס הזדמנות אדירה להבקיע.

ההחמצה של בני ממב״ע עלתה לה ביוקר כאשר אסעד עמאשה שהצטיין במהלך המשחק, בעט מתוך הרחבה כדור פנטסטי שהכניע את ואקרט וקבע 1:0 לקבוצתו. לאחר מכן עמאשה ניסה עוד פעם לשער אבל הפעם הכדור שלו החטיא את המסגרת, בדקה ה-40' עמאשה ראה את הצהוב הראשון במשחק רגע לפני הירידה למחצית.

המארחים מהגולן השתפרו במחצית השנייה ומיד עם פתחתה עאמר אבו ג׳בל נגח את הכדור וסחט הצלה מצוינת מהשוער אחמד שולי. בני ממבע המשיכה לתקוף ולנסות להשיג את השוויון אבל בכל פעם חסרה הייתה הנגיעה האחרונה וקבלת ההחלטה הנגונה מול השער, בעדו שהפועל כאוכב עמדה לאורך המחצית בצורה הגנתית וניסתה לעקוץ את השער דרך התקפות המעבר ובדקה ה-83' כאוכב החמיצה הזדמנות להכפיל את התוצאה וסחטה עוד הצלה מקו השער של הבלם המצוין אמיר ערמון. שריקת הסיום קבעה 1:0 קטן גדול לכאוכב בתום משחק כדורגל נפלא והמוליכה עמדה בלחץ והגדילה, שוב, את הפער בפסגה לחמש נקודות.

אסעד עמאשה אמר בסיום המשחק: "קודם כל רוצה להגיד לשחקני ממב"ע שהם עשו את העבודה ועשו לנו חיים קשים ואני מוריד בפניהם את הכובע. התרגשתי לשחק מולם. לגבינו הסיפור עוד לא נגמר, צריכים לעשות עוד עבודה קשה".

#הפועלכאוכב #בניממבעגולן

כתבות נוספות