קבוצת הנוער של אחי נצרת הודחה בשמינית גמר הגביע מול קרית שמונה מליגת העל

גביע המדינה לנוער: אחי נצרת הודחה בשמינית הגמר על ידי קרית שמונה מליגת העל. 
 

קבוצת הנוער של אחי נצרת מהליגה הלאומית צפון לנוער אירחה היום את הפועל ק"ש מליגת העל לנוער למשחק שמינית הגמר לגביע המדינה לנוער בעילוט. המשחק נפתח מצוין מצד המארחת שהגיעה יותר מפעם אחת להזדמנויות רק שלא הצליחה לנצל את המומנטום ולעלות ליתרון. 

 

אחמד דראושה, שמשתייך גם לסגל הבוגרת כמעט ועלה ליתרון מהיר פעמיים ברציפות ומנגד עם חלוף הדקות גם האורחת ק"ש החלה ליזום אך אחי מצדה ניצלה מספיגה בהרבה מזל. אחי נראתה טוב יותר והשכיחה את הבדלי הליגות רק שבדקה 41' ההגנה שלה לא עמדה בלחץ והכשילה את השחקן היריבה בתוך הרחבה, השופט לא התבלבל ושרק לפנדל. אופק אוחיון מק"ש ניגש לבעוט, אך מצא את השוער הירוק ניזאר חלבי עירני ועצר את הכדור . הצלה מצויינת לשוער הצעיר של אחי נצרת. 

 שחקני אחי מול ק"ש


אחי יצאה קדימה בדקות האחרונות של המחצית ובאחת הפעולות האחרונות של המחצית לאחר הגבהת קרן לתוך רחבת ק"ש, ספק הכדור נעצר בידי בלם ק"ש.  בזמן ששחקני אחי עסוקים בלבקש פנדל, ק"ש ניצלה את הבלבול בקרב שחקני היריבה ויצאו למתפרצת מהירה כאשר אותו אוחיון נמצא בדרך הבטוחה לשער, רק שהפעם נתפס מאחור ע"י יחיא חטיב כאשר היה שחקן אחרון ובתוך הרחבה. פנדל שני לק"ש ויחיא השאיר את חביריו בעשרה שחקנים לאחר שקיבל אדום ישיר. הפעם גלאופילו סברינו ניגש לפעוט את הפנדל השני בפחות מחמש דקות הוא לא התבלבל וקבע 1-0 ממש עם שריקת סיום המחצית עמוק בתוספת הזמן.

 

נג'ואן וחניכיו ירדו בפיגור שער ובפחות שחקן כאשר מתמודדים נגד קבוצה חזקה ואגרסיבית מהליגה הבכירה יותר והם ספגו את השער השני ממש עם פתיחת המחצית השניה כאשר ידין לוגסי בעט ריבאונד בתוך הרחבה, חזק לרשת וקבע 2-0 לק"ש שהעפילה לרבע גמר גביע המדינה לנוער. אחי מצדה תתרכז עכשיו רק בליגה כשהיא ממוקמת רביעית, פחות ארבע נקודות מהמקום השני.


נג'ואן גרייב התייחס להדחה ואמר ליאללה ספורט: "לא נפלנו מהם עד הדקה ה-45'. לקבל שני פנדלים בחמש דקות זה לא קל, לאחר הפנדל השני שהאיר אותנו בפיגור שער ופחות שחקן לאחר האדום של יחיא נהיה מאוד קשה כי גם לשחק בעשרה שחקנים נגד קבוצה מליגת העל שהיא פיזית מאוד היה קשה מאוד".

נג'ואן גרייב 

 

על הפציעה החוזרת של דוכי: "יזן ודוכי מוסיפים לנו המון כוח, לצערי דוכי שוב נפצע ואני מאחל לו החלמה מהירה ומקווה שלא יהיה קשה כפי שזה נראה. כמה ימים נבין יותר את חומרת הפציעה".

 

על המשך הדרך: "אנחנו בונים קבוצה חזקה ובסיס טוב לקבוצה הבוגרת. אני מאמין שהרבה שחקני נוער ישתלבו בבוגרת בעתיד".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload