מחוז צפון ב': דבורייה ניצחה את נג'ידאת, ערערה מחצה את פרדס חנה עם שמינייה

דבורייה ניצחה את מכבי נג'ידאת במשחק המרכזי של מחוז צפון ב': "אף אחד לא ייתן לנו לנצח בקלות''. ערערה מחצה את פרדס חנה עם שמינייה, עין מאהל הפסידה לסנדלה וממשיכה להסתבך.

המשחק המרכזי הפגיש בין מ.ס דבורייה למכבי נג'ידאת. מהרגע הראשון היה אפשר להבחין בחשיבותו של המשחק עבור דבוריה שהגיעה אחרי ההפסד המפתיע לפרדיס בשלישי האחרון שהחזיר אותה למצב בו הייתה לפני הניצחון הגדול במשחק העונה או בעצם החזיר אותה למצב בו היא לא תלויה רק בעצמה. המחצית הראשונה הייתה חלשה והתאפיינה במיעוט מצבים כשמצד דבורייה נרשם ניסיון אחד מסוכן של חמאדה ג'בארין שעבר נהדר את הגנת נג'ידאת ושלח כדור לעבר שער האורחת, אלא שהשוער יורי סרקולסקי היה במקום והדף את הכדור המסוכן שלו לקרן.

בניגוד למחצית הראשונה, במחצית השנייה הגיעה קבוצה אחת למגרש וזו דבורייה שפתחה אותה עם מצב מסוכן ראשון בנגיחה של החלוץ אבי מלכה, אך הכדור שלו נשלח חלש לידיו של סרקולסקי שוער נג'ידאת. חמש דקות בלבד לאחר מכן הקהל של דבוריה חגג את אחד השערים היפים של קבוצתו העונה כשאבי מלכה בעט כדור חופשי אדיר שעבר מעל חומת השחקנים ונעצר בתוך הרשת.

אבי מלכה מול פאדי סכניני

צילום: איהאם ג'בארין

השער החשוב הקל על השחקנים ומאותו הרגע דבוריה השתלטה לחלוטין על המשחק על אף מספר מצבים אליהם הגיעה מכבי נג'ידאת וזה בא לידי ביטוי בדקה ה-75' כשסולטאן זועבי הכריע את המשחק הזה עם שער משלו וקבע את תוצאת הסיום 2-0 לקבוצתו שנשארת בתמונת המאבק על הכרטיס לליגה א' ותמתין לתוצאת יריבתה הצמודה היום.

חלוץ דבורייה אבי מלכה אמר בסיום המשחק: "היה קשה, אף אחד לא ייתן לנו לנצח בקלות. אנחנו צריכים לבוא כל משחק ולהילחם בשיניים נגד כולם. אנחנו נעשה את שלנו ונשיג בעזרת השם את כל הנקודות שנשארו''.

כשנשאל לגבי ההפסד האחרון שהפך את המשימה לקשה יותר עבורם ענה מלכה:''הייתה למשחק השפעה על המחצית הראשונה, לא הצלחנו לחבר את המשחק השוטף והרגיל שלנו אבל במחצית השנייה נרגענו שיחקנו את הכדורגל שלנו, זה נראה יותר טוב, אין מה לעשות זה יהיה עד הסוף''.

השער שכבש אבי מלכה

צילום: מאהר ארשיד

במשחק נוסף התמודדה בני ערערה עארה מול בית"ר פרדס חנה וכבשה לא פחות משמונה שערים במשחק הזה. גיא רוזנבלום עם שלושער, אחמד סייד עם צמד, ווליד סידאוי עם צמד ומוחמד מסעוד עם שער נוסף הנחילו את התבוסה המוחצת לקבוצה שעושה את דרכה לליגה ג'.

הניצחון של ערערה רק מחזק את מעמדה בקרב על המקום בפלייאוף בעיצומם של המחזורים האחרונים של העונה כשהיא מוכיחה משבוע לשבוע שהיא עוד לא אמרה את המילה האחרונה.

גיא רוזנבלום מכניע את שוער פרדס חנה

צילום: הדף הרשמי בני ערערה עארה

במשחקים נוספים: מכבי אכסאל ניצחה 1-0 את בני פרדיס משער של פאדי דראושה, אלנהדה נצרת נקלעה לפיגור ענק של ארבעה שערים מול רמות מנשה והצליחה לצמק את ההפסד לתוצאה 4-3, הפועל סנדלה גלבוע ניצחה 3-0 את מכבי עין מאהל והותירה אותה בקרב התחתית על הבריחה מהמקום שמוביל למבחנים.

#דבורייה #בניערערהעארה #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות