זלפה ניצחה 3-0 את הפועל דלית את כרמל: "רוצים לחזור למקום הראשון"

הפועל בני זלפה ניצחה 3-0 את הפועל דלית אל כרמל מתחתית הליגה. דרעי כבש ראשון בפנדל,אחמד אבו סיאם וקייס זועבי הוסיפו שער משלהם. נביל אמארה: "דליה הקשתה עלינו אבל הצלחנו להתגבר, רוצים לעלות לראשות הטבלה בשבוע הבא".

נביל אמארה וחניכיו יצאו היום(שבת) למפגש מול הפועל דלית אל כרמל אשר נמצאת במאבקים משלה בתחתית הליגה. כזכור, בסגל בני זלפה נמצאים שניים משחקני הפועל דליה לשעבר והם אחסאן חלבי ואימן אבו סאלח שעשו את המעבר בין השתיים לקראת סוף מועד ההעברות. בהיבט המקצועי, בני זלפה שלטה ברוב שלבי המשחק ואילו הייתה מנצלת את כל ההזדמנויות אליהן הגיעה הייתה מכפילה את התוצאה וזה בלט בעיקר מכיוונו של החלוץ מייזר זועבי שסבל מחוסר ריכוז וביש מזל בהתקפה.

שחקני הפועל בני זלפה

צילום: ודיע ג'בארין

דלית אל כרמל מצדה הסתגרה בהגנה מתחילת המשחק במטרה להשיג נקודה אבל פנדל בדקה ה-9' אותו שלח לרשת השחקן יניב העניק לאורחת יתרון מוקדם ופתח את המשחק. דליה התבססה על משחק לחימה והקשתה על זלפה, אך שער שני בדקה ה-37' של השחקן אחמד אבו סיאם בנגיחה לאחר כדור קרן שבר אותה.

במחצית השנייה נמשך המשחק באותה הצורה כאשר שחקני זלפה הניעו את הכדור בניצוחו של עומר גארה במרכז השדה ודליה נלחמה על מנת להשיג שער מצמק אולם לא הגיעה ליותר מהזדמנות אחת מול השער של זלפה. בדקה ה-87' הובקע השער השלישי כאשר השחקנים המחליפים של נביל אמארה השתתפו במהלך. חמאדה בועל שלח כדור מדויק מאגף ימין לקייס זועבי שמקרוב קבע את תוצאת המשחק 3-0 לטובת בני זלפה. דליה מצדה סבלה גם מהיעדרות שחקני מפתח ששבתו עקב אי קבלת משכורות.

יכול היה להגדיל את התוצאה. זועבי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

מאמן בני זלפה נביל אמארה אמר בסיום המשחק: "דליה קבוצה טובה שהקשתה עלינו את המלאכה, אולם אנחנו התגברנו עליהם במהלכי כדורגל ובעזרת הקהל שליווה את הקבוצה ונתן לה אוירה ביתית הצלחנו לנצח ולהיצמד למובילה דבוריה ובשבוע הבא אנחנו משחקים נגד ריינה במגרש דלית אל כרמל ובעזרת השם ננצח ונעלה לראשות הטבלה בדרך לליגה א' ".

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות