בני סכנין תצא הערב למשחק קשה בטרנר. בנין: "הדרך שלנו צריכה להישמר"

בני סכנין יוצאת למשחק קשה מול ב"ש בטרנר, פיראס מוגרבי ועלי עותמאן ייעדרו. בנין: "מתכוננים כמו כל משחק רגיל. אף קבוצה לא מנצחת כל הזמן, הדרך שלנו צריכה להישמר". 

 

קבוצתו של טל בנין תצא היום למשחק קשה באצטדיון טרנר, המבצר של האלופה בו כל קבוצות הליגה מתקשות, במטרה להמשיך את הרצף התוצאות החיובי שיצרו לאחרונה ולייצב את מקומם במרכז הטבלה. בסכנין אמנם יצאו ברגות מעורבים מהתיקו האחרון מול בני יהודה לאחר ששער שוויון בתוך תוספת הזמן גזל מהם את מלוא הנקודות מהמפגש הזה, אך כן מרוצים מכך שהקבוצה התקפית וכובשת שערים בכל משחק, דבר שהיה חסר בה בפתיחת העונה כשהייתה במצוקת הבקעת שערים.

 החיזוקים לסגל עשו את שלהם.מרשיץ'

צילום: מועדון בני סכנין

 

במהלך השבוע האחרון קיים המאמן טל בנין שיחה עם שחקניו שנבעה לאור הסגל הגדול של הקבוצה. כאמור שחקנים רבים איבדו את מקומם בהרכב ואף בסגל בכלל דוגמת סארי פאלח, עלאא אבו סאלח, איהאב גנאים, מידו בדארנה ועוד אחרים. השיחה הייתה פתוחה ובה חשף כל שחקן את דעותיו מול המאמן וקיבל ממנו תגובה בחזרה. שחקנים מספרים שהשיחה הייתה טובה וסייעה לכל שחקן להוציא הרבה מחשבות שנאגרו בשבועות האחרונים.

 

בהיבט סגל הקבוצה למשחק הערב, סכנין תתמודד עם חסרונם המשמעותי של מלך השערים שלה פיראס מוגרבי והמגן עלי עותמאן שירצו עונש הרחקה מצבירת כרטיסים צהובים. את מקומו של עותמאן צפוי למלא מוחמד זבידאת ואילו במשבצת של מוגרבי יש סימן שאלה כאשר העדיפות היא לעידן שמש שבמשחק האחרון אף לא שותף כלל אך הפגין יכולת מצוינת ושדרג את החלק ההתקפי בכל המשחקים בהם נכנס לאחרונה כמחליף.

חיסרון גדול הערב. מוגרבי

צילום: עובאדה אכתילאת

 

מאמן בני סכנין טל בנין אמר לקראת המשחק: "יש תחושה של הפסד מהמשחק האחרון למרות סיימנו בתיקו, אבל זה מראה את המגמה שסיימנו בתיקו מול בני יהודה סימן שאנחנו מאמינים בעצמנו ויכולים יותר. אף קבוצה לא מנצחת לאורך כל הדרך יש גם תוצאות תיקו והפסדים, הדרך צריכה להישמר אני מסתכל על הדרך והפידבקים הטובים ממרבית הקהל. הוא מרגיש ששחקנים רצים עבורו ומייצגים את העיר בצורה טובה".

 

עוד הוסיף בנין: "יש שחקנים שנמצאים בכושר מצוין והם ברגים מרכזיים חסרים ונצטרך לדעת איך לחפות על החיסרון הזה,מתכוננים לב"ש כמו כל משחק אנחנו נצטרך יותר להקפיד על עניין המשמעת והדרישות לקראת המשחק הזה אסור לנו לשכוח את הבסיס שלנו ולבוא למשחק הזה באותה מגמה שהיינו עד עעכשיו". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload