כפר מנדא ניצחה את כאבול במשחק הצמרת, בועיינה השיגה תיקו דרמטי מול מג'דל כרום

חמישה משחקים התקיימו היום (שישי) במסגרת המחזור ה-26 של ליגה ב׳ צפון א׳ שסיפקו לא מעט דרמה והרבה עניין להמשך המאבק בעיקר בתחתית הבוערת.

עירוני בני כאבול 1:0 אחווה כפר מנדא משחק צמרת מסקרן הפגיש היום בין כאבול המארחת והניצבת במקום הקביעי לבין סגנית המוליכה כפר מנדא. המקומיים התקדו מול ההתקפה הקטלנית של מנדא וכבר בדקה ה-17 אדהם שבלי העלה את האורחים ליתרון מוצדק 1:0 שנשמר עד לתום המחצית. בחצי השני שום דבר לא השתנה וכאבול לא הצליחה להשוות. ניצחון סופר חשוב לחניכיו של וסים עבאס שצימקו את הפער בפסגה לשתי נקודות בלבד ומקווים למעידה של כאוכב מחר נגד ממב״ע.

אחי עכו 2:0 אחווה עראבה משחק תחתית סופר מותח נערך היום בעכו, שרוצה להמשיך את המומנטום הטוב שהיא עוברת ולברוח מהמקום האחרון אך המציאות הייתה שונה לחלוטין. בלאל סבע המצוין העלה את עראבה ליתרון במחצית הראשונה מה שסיבך את כל התכניות של המקומיים שלא הצליחו להשוות. במחצית השנייה סבע השלים צמד והבטיח לעראבה את מלוא הנקודות אולי היקרות ביותר שלה העונה.

בלאל סבע

מכבי בני נחף 1:0 צעירי כפר כנא כפר כנא התארחה היום בנחף במטרה להמשיך לברוח לבני ממב״ע ולהבטיח לעצמה את המקום החמישי המוביל בסוף העונה למשחקי הפלייאוף. שער של מוחמד עבאס בדקה ה-35' הספיק לאורחים בכדי להשלים את המשימה ולהתרחק בשמונה נקודות מבני הגולן.

הפועל בועיינה 1:1 איחוד בני מג׳דל כרום קבוצתו של אוסאמה מריח חילצה בשיניים נקודה יקרה מאוד שהשאירה אותה במקום השליש כשאירחה היום את מג׳דל כרום שרוצה להבטיח את מקומה בליגה ב׳ ולהתרחק מהמאבק הבוער של התחתית. מג׳דל כרום פתחה מצוין את המשחק ובדקה ה-24 עלתה ליתרון 1:0 שנשמר עד לסוף המחצית.

במחצית השנייה הפועל בועיינה הסתערה על שער היריבה אך התקשתה מאוד לדחוק את הכדור פנימה. הקהל המקומי נשאר בהלם עד לדקה ה-94, רגע לפני שריקת הסיום, מחמוד חמודה המצוין כבש סוף סוף את שער השוויון והציל את בועיינה מהפסד שהיה יכול לעלות לה ביוקר.

שחקני הפועל בועיינה

צילום: הדף הרשמי הפועל בועיינה

גם במעלות התוצאה הייתה 1:1 כאשר סקציה מעלות אירחה את בני סמיע בקרב סופר חשוב על הבריחה מהתחתית הבוערת ושתי הקבוצות הסתפקו בנקודה.

#בועיינה #כפרמנדא

כתבות נוספות