הפועל כאוכב יוצאת למשחק מכריע מול ממב"ע גולן, אסעד עמאשה יפגוש את קבוצתו לשעבר

מחר: הפועל כאוכב תצא למשחק מותח מול בני ממב"ע גולן במטרה לעשות צעד נוסף בדרך להגשמת חלום העלייה לליגה א'.

אחד המשחקים המעניינים ביותר של העונה בליגה ב׳ צפון א׳ יפגיש בין שתי קבוצות הצמרת בני ממב״ע שניצבת במקום השישי לבין הפועל כאוכב מוליכת הטבלה שרוצה כבר להבטיח את העלייה הנחשקת לליגה א׳. ממב״ע הגולן רוצה להמשיך את המסע המופלא שלה בעונתה הראשונה בליגה ב׳ ולהידבק למקום החמישי בתקווה להצטרף למשחק הפלייאוף לקראת סוף העונה כשעוד מחכים לה חמישה משחקים גורליים.

שחקני ממב"ע גולן

המארחת תגיע למשחק בהרכב מלא ולאחר שתי תוצאות תיקו מאכזבות מבחינתם, חניכיו של וג׳די אלקיש רוצים לחזור למסלול הניצחונות דווקא מול הקבוצה הטובה בליגה. מנגד, האורחת תחת הדרכתו של המאמן אימן חלאילה מגיעה לאחר ניצחון קשה במחזור הקודם ורוצה לצבור עוד שלוש נקודות בדרך לעלייה היסטורית לליגה השלישית. כאוכב תחסר את חליל עבדאללה שהורחק במשחק הקודם, בו ניצחה כאוכב 1:0 את בני סמיע, ומי שעשוי גם הוא להחמיץ את המשחק הוא מוחמד זידאן שנפצע והוחלף באותו משחק בדקה ה-29'.

המשחק שצפוי להיערך מחר(שבת) באצטיון בטובא מהווה מפגש מיוחד ומרגש עבור הכוכב של כאוכב, אסעד עמאשה, שיפגוש את קבוצתו לשעבר שאותה הוביל יד עם חבריו לקבוצה לעבר העלייה ההיסטורית של בני הגולן לליגה ב׳. עמאשה, שכבש עד כה העונה 12 שערי ליגה, 6 במדי בני ממב״ע ו-6 בדי מוליכת הליגה, יהיה שחקן המפתח שיכול לעשות את ההבדל על המגרש בהרכב של חלאילה וירצה להעלים את התרגשותו מהמפגש נגד חבריו שחווה איתם יחד רגעי פאר ושחמה רבים.

משחק מכריע מול קבוצתו לשעבר. עמאשה

צילום: רמזי אבו אל היג'א

#בניממבעגולן #הפועלכאוכב

כתבות נוספות