הגיעה בטירוף: אכסאל הביסה 4-0 את הפועל כפר כנא

כפר כנא הובסה 4-0 באכסאל. עומר בוארון כבש צמד, מוסא טראבין וניר אברג'יל הוסיפו שער משלהם. חן ידען: "מוריס ביקש שנעלה בטירוף למשחק וזה השתלם לנו". פאיד חסון: "אני פשוט מתבייש".

הפועל אכסאל אירחה היום(שישי) את הפועל כפר כנא למשחק ליגה מסקרן כשהיא יודעת שעליה להוציא ממנו את מלוא הנקודות, אחרת הפער בינה ובין המתחרות שלה על כרטיס העלייה עלול להצטמצם. אכסאל הגיעה למשחק ללא הבלם דור הלוי המורחק ובמהלך האימון לפני פתיחת המשחק נפצע המגן שמעון הרוש והיא נאלצה להתמודד בלעדיו כשאת מקומו בהרכב תפס חן ידען ובהתאמה לכך שרון לוי הוסט לעמדת הבלם וחמד גנאים לעמדת המגן. בצד החיובי, לראשונה לאחר הרחקה של שישה משחקים חזר לסגל הקבוצה החלוץ מועמר קראקרה.

מנגד, בצד יריבתה הפועל כפר כנא היא הגיעה לאחר התיקו האחרון מול הפועל הרצליה וקיוותה לצאת היום לדרך חדשה אך ציפיות לחוד, ומציאות לחוד.

מוריס אוזן ושחקני אכסאל

המחצית הראשונה הייתה כולה של המארחת הפועל אכסאל. כבר בדקה ה-6' עומר בוארון העלה את קבוצתו ליתרון כשהכניס פנימה כדור חוזר מהקורה ששלח מוסא טראבין. צמד הקשרים המוכשר של הפועל אכסאל המשיכו בשלהם ובדקה ה-22' מוסא טראבין, שרשם משחק מצוין, אף כבש שער משלו בבעיטה אדירה מחוץ לרחבה שקבעה יתרון מהיר שהכניס את הפועל כפר כנא להלם.

התצוגה של אכסאל נמשכה ובדקה ה-35' עומר בוארון שלח כדור מצוין לניר אברג'יל בתוך הרחבה והשאיר אותו לבד מול בשאר דאהר, החלוץ לא התבלבל וכבש את השלישי לאכסאל ובנקודת הזמן הזו החליט המאמן פאיד חסון להגיב וביצע חילוף כפול כשהכניס את הקפטן דודי אלישע והקשר איציק נאש במקומם של אקס הפועל אכסאל ואיל חרבאוי והקפטן אדהם טאהא.

שחקני הפועל כפר כנא

בכפר כנא אולי חשבו שהחילוף יועיל, אך לא כך היה ואכסאל הענישה בפעם הרביעית ברציפות כדקה אחת לפני סיום המחצית שעומר בוארון השלים צמד משלו כשהכניס פנימה בנגיעה כדור ששלח חן ידען ושלח את כפר כנא למחצית בפיגור שממנו היא יודעת שאין דרך חזרה וזה בא לידי ביטוי בשיחה הקשה אותה ביצע פאיד חסון לשחקניו בחדר ההלבשה ומהדברים אותם הטיח בפניהם אף אחד לא נותר חסין.

במחצית השנייה המשחק אמנם השתפר מצדה של כפר כנא שהצליחה להגיע למספר מצבים באמצעות בעיטה מסוכנת של אמיר נפאע וניסיונות מסוכנים של מוטי מלכה אך אף אחד מהם לא הצליח להביא לכך שתכבוש שער שיצמק את הפיגור הגדול אליו נקלעה במחצית הראשונה.

לא הצליחו להתאושש

מי שיצאה חוגגת ומרוצה מההתמודדות הזו היא הפועל אכסאל שהשלימה ניצחון גדול וביטלה לחלוטין את כפר כנא, קבוצה שעשתה לא מעט צרות לקבוצות הצמרת העונה ואפילו לאכסאל בעצמה כשסיימה מולה בתיקו את ההתמודדות בסיבוב הראשון. הניצחון הזה של אכסאל מחזק את מעמדה בראש הטבלה וכעת היא תמתין עד להשלמת משחקי המחזור בכדי לראות האם אם אל פחם שנשפה בעורפה, תיצמד אליה בחזרה.

בצד המפסיד כפר כנא לא הרבו במילים והמאמן פאיד חסון סיכם את ההתמודדות כשאמר: "אני פשוט מתבייש, אין לי מה להגיד".

שחקני אכסאל חוגגים עם הקהל

בצד המנצח אמר שחקן הקבוצה חן ידען: "שמח שהצלחנו לעשות את הניצחון הזה, באנו כדי לקחת את שלוש הנקודות ושמח שלקחנו אותן. מוריס הכין אותנו היטב למשחק הזה, ביקש שנעלה בטירוף וזה השתלם לנו. שני השערים המהירים שלנו הכריעו את המשחק. כפר כנא קבוצה מאוד טובה אבל הטירוף שעלינו בו גמר את המשחק. המשך הדרך תלוי רק בנו, אם נעשה את העבודה לכולם יהיה קשה".

#הפועלאכסאל #הפועלכפרכנא

כתבות נוספות