בטירה מרוצים מהתיקו שהשיגו במשחק החוץ מול הפועל רובי שפירא. עבד טיטי: "תהיה לנו השפעה על זהות ה

תיקו ללא שערים בין מ.ס טירה להפועל "רובי שפירא". עבד טיטי: "חייבים לשמור על יציבות, תהיה לנו השפעה רבה על זהות העולה". עאהד עזאם כמעט שותף על אף שהוא מורחק, "רובי שפירא" עצרה את הרצף ההפסדים אך התרחקה מהמקום הראשון. 

מ.ס טירה סיימה בתיקו ללא שערים את המשחק הקשה היום בנשר מול הפועל "רובי שפירא", הקבוצה שלפני כמעט חודש הייתה במקום הראשון עברה השבוע חילוף מאמנים שהשתלם לה במעט ורק בכך שעצר את רצף שני ההפסדים שלה. במזל גדול עבורה של "רובי שפירא" היא לא תעמוד לדין על המשחק הזה לאחר שרשמה את השחקן עאהד עזאם בהרכב הקבוצה והוא אף עלה לחימום, אך בדיקה אחרונה רגע לפני פתיחת המשחק הובילה לכך שנאלץ השחקן לשבת ביציע משום שעליו לרצות הרחקה בגין צבירת כרטיסים צהובים.

 שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק 

המשחק באצטדיון נשר היה מאוד לא מאוזן, לא מסודר וכמעט נטול הזדמנויות כאשר טירה הגיעה למשחק לאחר ניצחון ביתי נגד דליה אבל בסגל דל מאוד כאשר שלושה שחקני נוער ישבו על הספסל ומוחמד ג'נדיה שהיה בספק למשחק דקות לפני המשחק עבר מבחן כשירות ופתח בהרכב, כמו גם סמיר עבד אלחי ששותף במשחק אך סוחב פציעה.  

"רובי שפירא" אמנם זו שיזמה יותר, ניסתה ואף יצאה קדימה מפתיחת המשחק כאשר בדקה ה-11' הייתם חלבי מצא את עצמו מול השוער בתוך הרחבה, אך שלח את הכדור החוצה. חמש דקות לאחר מכן נרשמה ההזדמנות המסוכנת ביותר של המחצית כאשר בעיטה חזקה של סעיד דיאב נעצרה בקורה. טירה לעומתה ידעה להתגונן היטב ולקחו לה 36 דקות לרשום את ההזדמנות ראשונה כאשר החלוץ מיכאל קירטבה עשה סיבוב יפה בתוך הרחבה, השאיר את הבלם מאחור ובעט כדור חזק שחלף ליד הקורה. 

 סעיד דיאב

צילום: איהאם ג'בארין 

טירה הבינה שהיא יכולה לעקוץ וארבע דקות לפני סיום המחצית הכניס גזל כדור עומק נהדר לעאמר מנסור שתופקד בחלק ההתקפי היום ומצא אותו באחד על אחד מול שוער "רובי שפירא" אך הקפטן של טירה לא הספיק להגיע לכדור והוא נעצר בידי השוער.

במחצית השנייה טירה יזמה יותר וזה בא לידי ביטוי כאשר סמיר עבד אלחי בעט כדור חזק מחוץ לרחבה כדור גבוהה בדקה 56'. המארחת מצדה ניסתה להכריע את המשחק והגבהה לעבר שערה של טירה כמעט נכנס בקשת לשער רק שהשוער סתיו פלזנטל היה ערני והדף אותה לקרן. מאותו אירוע המשחק הפך לפיזי יותר ומרובה באיבודי כדור משתי הקבוצות. שלום אדרי קשר טירה מצא את עצמו שלוש פעמים יורד לדשא בטענה לפציעה, מה שהכניס את קהל המארחת להתקף כעס וחימם את האווירה.

 שחקני טירה ו"רובי שפירא"

עמוק בתוך בתוספת הזמן חלוץ "רובי שפירא" ניסה לייצא מהלך אחרון ואולי להכריע את המשחק הזה בהזדמנות האחרונה מתוך הרחבה, אך היא נמנעה על ידי הגנת טירה מה שהעלה טענות מצד ספסל המארחת כלפי השיפוט ועל כך שהגיעה להם בעיטת עונשין. בסיומה של תוספת זמן שארכה כ-7 דקות לאור העברות זמן רבות, המשחק הסתיים בתיקו מאופס וללא שערים שמבחינת טירה הוא מאוד מספק, אך מבינתה של "רובי שפירא" הוא פגיעה ישירה במאבק על כרטיס העלייה מהמקום הראשון ולאור הניצחון של אכסאל הגדיל את הפער שלה ממנו ל-9 נקודות.

לאחר שריקת הסיום נצפו אירועים לא ספורטיביים מחוץ לכר הדשא כאשר שחקני האורחת חגגו מול קהלם את התיקו, מה שלא נראה בעין יפה ממחנה הקהל האדום של "רובי שפירא" שזעמו על עוד תוצאה מאכזבת של קבוצתם ועל דרך ניהול דקות הסיום של ההתמודדות הן על ידי שופט המשחק והן על ידי שחקני היריבה וזה גרם לאווירה להתחמם בין היציעים עד שנרגעה ושני המחנות יצאו כל אחד לדרכו בשלום ורוח טובה. 

 היציע באצטדיון נשר היום 

מאמן מ.ס טירה מוחמד סמארה היה מרוצה מהתוצאה שהשיגה קבוצתו ואמר: "השגנו תיקו חשוב נגד קבוצה קשה. מכת הפציעות שתקפה את הקבוצה העמידה סגל מאוד דל למשחק, אך מה שחשוב הוא שלא הפסדנו מפני שהשחקנים הציגו אופי מיוחד".

מנהל הקבוצה עבד טיטי הוסיף: "אנחנו חייבים לשמור על יציבות. בשבוע הבא נארח את אום אל פחם לקרנבל ספורטיבי כאשר נשארו לנו התמודדויות נגד שלוש המובילות בצמרת כשהיום "רובי שפירא" יצאה סופית מהמירוץ וזה נותן לנו את היכולת לקבוע את זהות העולה". 

#מסטירה

כתבות נוספות