הערב: אחי נצרת יוצאת לדרבי מול נצרת עלית

הערב: דרבי מותח בין הפועל נצרת עלית לאחי נצרת באצטדיון גרין. הנהלת אחי הוזילה את מחירי הכרטיסים לקהל על מנת להגדיל את כמות האוהדים שיגיעו לתמוך. 

אחי נצרת תתארח הערב(19:30, אצטדיון גרין) למשחק הדרבי נגד שכנתה הפועל נצרת עילית, משחק שכיום נחשב לקרב צמרת בליגה הלאומית. בסיבוב הקודם נצרת עילית סחטה תיקו מאופס מאותה אחי נצרת שהייתה חזקה בתמונת העלייה ובמקום השני כך שזה היה נחשב בשבילה כהישג כשהיא בכלל ניסתה לאגור נקודות רק כדי להתרחק מהתחתית. סיבוב שלם עבר מאז וכיום אחי נמצאת במקום השביעי עם 38 נק' במאזנה ואילו נצרת עילית קרובה אליה מאוד במקום התשיעי עם 36 נק' במאזנה ושתיהן חושקות במקום השני.

שחקני אחי נצרת/ צילום: איהאם ג'בארין הצפיפות הרבה בחלק העליון פתחה את התחרות בין שתי הקבוצות שלא יוותרו על מקומן בפלייאוף, שלא נדבר על חלום העלייה לליגת העל ובמיוחד לאחי נצרת שעוד לא אמרה את מילתה האחרונה בנושא. אחי נצרת יודעת שאי אפשר לאבד נקודות עד סיום הסיבוב ובמיוחד לא בדרבי. שלומי דורה וחניכיו יגיעו מעודדים מהניצחון שהשיגו בשבוע שעבר ומקווים להמשיך ביכולת הכיבוש לאחר שחלוצי הקבוצה שברו את ה"מנחוס" שהיה להם ביכולת ההבקעה במשחקי הבית. אחי מודעת היטב לכך שהיא לא יכולה להמשיך ולסמוך על המעידות של שאר קבוצות הליגה אלא קודם כל לעמוד במטלות שלה בעצמה. לרשותו של שלומי דורה יעמוד סגל כמעט מלא ובידיו ההתלבטות האם לפתוח עם הרכב התקפי דוגמת חמודי חטיב ועידו אקסברד בחוד או שמא יעמיד מערך זהיר יותר וישמור את אחד החלוצים כקלף מנצח על הספסל. עידו אקסברד, שפתח את הקדנציה שלו באחי עם שני שערים משלושה משחקים, לא מצא את הרשת כבר שלושה משחקים רצופים אך באחי מודעים ליכולותיו של עידו ומקווים שיחזור לעשות את הפעולה שהוא כל כך אוהב והיא להבקיע שערים. באחי מודעים לחשיבות המשחק הערב נגד נצרת עילית וקוראים לכל הקהל לבוא בהמוניהם לעודד את הקבוצה כשהנהלת הקבוצה יצאה בהודעה על מימון הפרש מחיר הכרטיס כך הנהלת הקבוצה תשלם את מחיר הכרטיס של האוהדים מול המארחת נצרת עילית מכספם הפרטי, מה שישאיר את מחיר הכרטיס עבור אוהדי אחי נצרת על סך 10 ש"ח בלבד במקום 40 ש"ח במקור.

אוהדי אחי נצרת / איהאם ג'בארין

מטרת המהלך אותו ביצעה ההנהלה היא שהמחיר לא ימנע מהקהל לבוא לעודד את הקבוצה במשחק החוץ החשוב הזה שלה. אגב, זו לא פעולה ראשונה של הקבוצה לקרוא לקהל להגיע ומטעם ארגון האוהדים של הקבוצה פתחו בקמפיין בהובלת אוהד הקבוצה מחמוד יזבק ואף לקחו בו חלק כל שחקני הקבוצה בו הם קוראים לקהל להגיע. בהודעת הנהלת הקבוצה נכתב: "הנהלת אחי נצרת תממן את הפרש מחיר הכרטיסים לנצרת עלית על כן כל אוהד אחי ישלם רק 10 ש"ח תמורת כרטיס ואת הפרש המחיר חברי ההנהלה יממנו מכרטסים הפרטי הנהלה מזמינה את אוהדי אחי להגיע הערב למשחק". .

משימה קשה היום. כיוואן

צילום: איהאם ג'בארין


כתבות נוספות