תסריט חוזר: אחי נצרת הובסה על ידי נצרת עלית בדרבי וירדה למקום השמיני

אחי נצרת הובסה 3-0 על ידי נצרת עלית בדרבי בפעם השנייה העונה. גיא דיין כבש ראשון בפנדל והשלים צמד בדקה ה-45', איתן וולבלום חתם את תוצאת המשחק והקפיץ את קבוצתו למקום החמישי על חשבונה של אחי נצרת שירדה למקום השמיני.

אחי נצרת התארחה הערב(חמישי) באצטדיון גרין למשחק הדרבי שפתח את מחזור המשחקים של הליגה הלאומית. אחי, שפתחה בקמפיין באמצעות נציגי ארגון האוהדים על מנת להביא כמויות קהל גדולות למשחק, פתחה את המשחק בצורה רעה מאוד וגרוע מכך היא גם לא הצליחה להתאושש ולשנות את מצבה.

שחקני אחי נצרת

צילום: חליל חאדר

בדקות הראשונות כבר נרשמה הזדמנות ראשונה לנצרת עלית כשהבלם ג'ניה ברקמן קיבל כדור מקרן, שלח אותו חזק לעבר השער אך הוא פגע בחברו לקבוצה עלי כנאנה ויצא החוצה. כנאנה מצדו רשם ניסיון משלו כשפרץ פנימה לתוך הרחבה ושלח כדור מסוכן אך גד עמוס היה במקום ורשם הצלה אדירה ששלחה את הכדור הזה החוצה ומנע שער יתרון מהיר. נצרת עלית הייתה ללא ספק המאיימת והחזקה יותר בדקות אלו ואחי מצידה כלל לא הייתה במשחק.

הניסיון המסוכן הראשון של אחי נצרת הגיע רק בדקה ה-39' כשעידו אקסברד ניסה לשלוח כדור חזק שהגיע אליו מקרן לעבר השער, אך הכדור שלו יצא החוצה. בדקות אלו ביצע חסן אבו זייד עבירה בעקבותיה ספג את הכרטיס הצהוב התשיעי שלו, משמע שיחמיץ את המפגש מול הפועל פתח תקווה.

דקה אחת לאחר הניסיון של אחי, הגיעה הרגע בו היא שילמה ביותר על המיכולת החלשה שהציגה. נאאל חוטבא ניסה לעצור התקפה של היריבה, אך נגע בידו בכדור בתוך הרחבה וקבוצתו שילמה על כך בכדור עונשין. גיא דיין, מהבולטים בשורות נצרת עלית מפתיחת המשחק, כבש מהנקודה הלבנה ושלח את קבוצתו ביתרון 1-0 מוצדק להפסקת המחצית.

עברה פחות מדקה מפתיחת המחצית השנייה ואחי נענשה בשנית. גורפינקל שלח כדור מצוין לגיא דיין שכבש את השער השני שלו במשחק הזה והאחד עשר במאזן הכולל שלו. בדקות אלו נכנס לחזק את אחי אכרם שריח במקומו של אמיל ניניו שנפצע.

הישאם כיוואן

צילום: איהאם ג'בארין

בדקה ה-63' נרשם ניסיון נוסף מצד נצרת עלית כשז'וליו סזאר שלח כדור שטוח לעבר השער אך הוא היה חלש לידיים של עמוס. דקה אחת בלבד לאחר הניסיון של סזאר, איתן וולבלום קבע תבוסה לאחי נצרת כששלח פנימה כדור מצוין ששלח לו אחמד קאסום במהלך שנפתח על ידי מצטיין המשחק של נצרת עלית גיא דיין ומכאן לאחי כבר לא היה לאן לחזור על אף שרשמה ניסיון אחד מסוכן לאחריו מכדור של מוחמד חטיב אך גם הוא כמו הניסיונות הבודדים אליהם הגיע לפני כן לא צלח.

הקהל של אחי שמילא את היציע באצטדיון גרין לא אהב כלל את מה שראה ושלח קריאות לעבר המאמן שלומי דורה ושחקן הקבוצה חסן אבו זייד. בדקות אלו גם פינה את מקומו הישאם כיוואן, שנכנס כמחליף אך נאלץ להתחלף שוב עקב פציעה שסחב.

בסופה של ההתמודדות אחי נצרת רשמה הפסד מאכזב לנצרת עלית ובתוצאה זהה להפסד שהנחילה לה השכנה במחזור הקודם. אחי מתרחקת מתמונת הצמרת ועלולה אף לצנוח יותר מטה כתלות במשחקי היריבות האחרות במחזור הקרוב.

#אחינצרת

כתבות נוספות