אביב מלכה: "שמח על הבחירה להגיע לערערה, מגיע לנו להיות בפלייאוף"

הפועל בני ערערה מתכוננת לסדרת המשחקים הקשה של סיום הליגה ונאבקת בכל הכוח על השגת מקום בפלייאוף. אביב מלכה: "שמח על הבחירה להגיע לערערה. מגיע לנו להיות בפלייאוף ואני מאמין שנגיע לשם".

בני ערערה עארה היא אחת מהקבוצות המסקרנות של ליגה ב' מחוז צפון ב'. אמנם הרבה פוקוס בליגה הולך על המוליכות שמחזיקות במאזן הנקודות הגבוה ביותר, אך ערערה נמנית בין הקבוצות שמצב הנקודות שלהן לא משקף את היכולת הטובה שהציגו על כר הדשא, אמנם בנושא זה נעשה שיפור גדול מצדה מאז הגעתו של המאמן עיסא נג'ידאת.

ימים אלו הם מכריעים ביותר במחוז צפון ב' ולא רק בקרב הצמוד על המקום הראשון בפסגה, אלא גם במאבק על הכרטיס לפלייאוף העליון ושם נכנסת לתמונה ערערה שאחת המועמדות לקבל את הכרטיס למאבקים המסקרנים של סוף העונה. 

שחקני ערערה

צילום: עובאדה אכתילאת

אחת הנקודות המשמעותיות בהן עשתה ערערה שיפור גדול הוא ההגנה. לראייה בסיבוב הראשון ספגה הקבוצה מעל 15 שערים לעומת הסיבוב השני בו ספגה עד כה כשליש מהכמות הזו בלבד ואף יצרה רצף מדהים של 10 משחקים ללא ספיגה. אחד החיזוקים שעשו בהגנת הקבוצה הוא צירופו של הבלם אביב מלכה, שהוכיח שהוא אחד משחקני הרכש הטובים ביותר שבחרה הקבוצה העונה.

שוחחנו עם אביב מלכה על השבועות הקרובים והקריטיים שלו יחד עם קבוצתו ערערה וראשית התייחס להצטרפותו לקבוצה ואמר: "עברתי פציעה לקראת סוף העונה שעברה בבית שאן והעניינים לא הסתדרו לי שם, כולם מכירים את הבעיות, מאוד רצו שאמשיך אבל ללקחתי החלטה שאני רוצה לשחק בליגה ב' גם כדי שיסתדר לי עם העבודה. התחלתי במג'דל כרום ואחרי שני משחקים החלטנו בצורה משותפת שאעבור ליעד חדש ואז דרך הסוכן שלי עידו קרן הגעתי לערערה ומהרגע הראשון התרשמתי מאוד מהמקום, לא נתקלתי באנשים כאלה באף מקום בליגות הנמוכות". 

אביב הוסיף והחמיא לערערה על אופן קבלתו לקבוצה: "הרגשתי כאילו נולדתי בכפר מהרגע הראשון שהתחלתי לשחק בערערה".

על ההישג המרשים שעשו בחלק ההגנתי של הקבוצה: "אני נמצא יחד עם אבו יונס שהוא בלם מצוין ויחד עם כל חוליית ההגנה עשינו סדרה מדהימה של משחקים ללא ספיגה. הוספתי להם את הניסיון שלי והשקט שלי אבל העבודה היא ללא ספק של כולנו".

עשה שינוי משמעותי בקבוצה. מלכה

צילום: עובאדה אכתילאת

על מאבק הפלייאוף של קבוצתו הוסיף מלכה: "זה עוד אפשרי, אנחנו אחת הקבוצות שמשחקת כדורגל הכי יפה. במשחקים מול הצמרת ראו את זה. אמנם לא הלך לנו ולא היה לנו מזל מול הקבוצות שצמודות מעלינו אבל מבחינת יכולת ללא ספק יש לנו מקום בפלייאוף ומאמין שגם נגיע לשם. אם נהיה בפלייאוף אני רואה אותנו ללא ספק מתמודדים על העלייה לפחות בחלק מול קבוצות ליגה ב'".

על עתידו: "עוד לא חושב על זה אבל כל הצעה שתגיע אבחן אותה, הכל פתוח"

#בניערערהעארה

כתבות נוספות