לאחר הרחקה של שישה משחקים: מועמר קראקרה חוזר לסגל אכסאל מול כפר כנא

לאחר היעדרות של שישה משחקים: מועמר קראקרה חוזר לסגל אכסאל מול כפר כנא. לראשונה מזה תקופה ארוכה יעמוד לרשותו של מוריס אוזן סגל מלא.

הפועל אכסאל תארח מחר(שישי) את הפועל כפר כנא למשחק מותח וקריטי עבורה כאשר היא יודעת שמעידה בו עלולה לצמצם את הפער בינה ובין אום אל פחם שנושפת בעורפה. מבחינת סגל הקבוצה למחר, לראשונה מזה שישה משחקים יחזור לסגל החלוץ מועמר קראקרה. 

באכסאל ציפו מזה תקופה ארוכה לחזרתו של קראקרה והרגישו את חסרונו בחלק ההתקפי, על אף שהקבוצה רשמה ניצחונות רצופים גם בהיעדרותו אך הקושי שלה בהבקעת שערים הורגש. בנוסף לקראקרה, לרשותו של מוריס אוזן יעמוד לראשונה מזה תקופה ארוכה מאוד סגל מלא כשניקולס פלצ'וק ערך בימים האחרונים אימון מלא ושמעון הרוש יחזור גם הוא לסגל. 

מועמר קראקרה אמר ליאללה ספורט על חזרתו: "חיכיתי לרגע הזה, אני שמח מאוד לחזור ולשחק ויותר חשוב מזה, לחזור ולעזור לקבוצה שלי בשלב הכי קריטי של העונה. אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהגיד תודה ענקית לקהל שלא הפסיק לתמוך בי כשהייתי בחוץ וזה לא פשוט בכלל לשחקן כדורגל להסתכל על הקבוצה שלך במשך שישה משחקים מהצד. מה שאני בטוח בו ואני מבטיח גם לכולם זה שאני חוזר הרבה יותר רעב ועם הרבה יותר מוטיבציה".

חוזר למגרשים. קראקרה

צילום: איהאם ג'בארין

בצד היריבה כפר כנא עוברים תקופה הפכפכה ולא יציבה. קבוצתו של פאיד חסון ידועה בסגל השחקנים המוכשר שלה, אך באותה מידה ידועה גם בחוסר היציבות שלה בחודשים האחרונים אך מקווים שהנקודה שהוציאו מול קבוצת הצמרת הפועל הרצליה בשבוע שעבר הוציאה אותם לדרך חדשה. אגב, בסגל כפר כנא נמצאים שני אקסים של אכסאל ענאן נסראלדין וואיל חרבאוי שעזב את הקבוצה בשבוע האחרון של חלון ההעברות. 

פוגש את האקסית. חרבאוי

צילום: נזיה סולטאן

#הפועלאכסאל #הפועלכפרכנא

כתבות נוספות