יצאה מהמשבר: הפועל שפרעם ניצחה 3-1 את הפועל ירושלים בטדי

הפועל שפרעם ניצחה 3-1 את הפועל ירושלים בטדי. עבד מורג'אן כבש ראשון כבר בדקה ה-3', הפועל ירושלים השוותה זמנית אך חאלד מונדייה ופיראס קורטאם הכריעו. בשפרעם יצאו מרוצים: "השחקנים נתנו תצוגה אדירה".

קבוצתו של אברהים אבו רקייק התארחה הערב(חמישי) באצטדיון טדי למשחק שפתח את המחזור ה-23 של ליגה א' צפון. שפרעם הגיעה במצב לא פשוט להתמודדות הערב כשהיא סוחבת רצף של ארבעה הפסדים רצופים ומנגד, המארחת הירושלמית בתקופה מצוינת ורק לפני שבוע ניצחה את אחת המועמדות לעלייה הפועל "רובי שפירא".

אמנם על הנייר הפייבוריטית הייתה המארחת, אך על כר הדשא המצב היה שונה לחלוטין והפועל שפרעם פתחה את המשחק בסערה כשכבר בדקה ה-3' הקפטן עבד מורג'אן שלח כדור קרן מצוין שספק נגע בשחקן נוסף בדרך ונכנס לתוך השער של המארחת.

עבד מורג'אן חוגג

צילום: חליל חאדר

במחצית השנייה של המשחק הירושלמים אמנם הצליחו להשוות משער של דקל כהן בדקה ה-60' אך זה לא מה שמנע משפרעם לקחת את המשחק הזה ובגדול וזה התחיל עם שער של חאלד מונדייה שנכנס כמחליף ושלוש דקות בלבד אחרי שנכנס למגרש קיבל כדור 20 מטר מהשער, הקפיץ אותו באוויר, שלח אותו ישירות לתוך השער של האורחת וכבש את אחד השערים היפים של שפרעם העונה.

התצוגה של שפרעם נמשכה ובדקות האחרונות של ההתמודדות אחמד דיאב שלח כדור מצוין שרק הייתה חסרה לו הנגיעה בכדי להיכנס פנימה ובשביל זה הגיע פיראס קורטאם שהשלים את המשימה וקבע 3-1 לקבוצתו הפועל שפרעם שיכולה סוף כל סוף, אחרי חודש קשה, לצאת מחויכת ממשחק ליגה וכעת היא יכולה להיות בטוחה בעצמה ויודעת שאין לה סיכוי להסתבכות בתחתית.

חאלד מונדייה ושחקני שפרעם

צילום: חליל חאדר

"לחצנו אותם וכבשנו שער מהיר. היינו גדולים, היינו יכולים אפילו להגדיל את התוצאה ולתת עוד כמה שערים. השחקנים נתנו פה תצוגה אדירה" סיפרו בשפרעם. אין ספק שמכאן הקבוצה יכולה לצאת לדרך חדשה ולשחזר את התקופה הנפלאה בה הייתה לפני רצף ההפסדים של החודש האחרון.

#הפועלשפרעם #הפועלירושלים

כתבות נוספות